Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.comKodi Punës: 81106

Specialist Finance

Tirane, Shqipëri 14-10-2023 edhe 12 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni: Tipi i punës: Eksperiencë: Kërkohet foto: Letër interesi:

Financier

Kohe e plote

---

Jo

Jo

Rroga minimale bruto: Rroga maksimale bruto: Data e përfundimit: Data e fillimit të punës: Numri i kandidatëve:  

---

---

14-10-2023

---

---


Përshkrimi

Shoqëria "Lim-Em" sh.p.k. është themeluar në vitin 1999, me bazë në prodhimin dhe shitjen e lëndës së parë me cilësinë më lartë të materialeve të ndërtimit dhe infrastrukturës, përmes Impiantit të Prodhimit të Inerteve të zotëruar nga kjo e fundit.Në vitin 2000, aktiviteti I saj është zgjeruar me ndërtimin e veprave civile, ndërtime industriale, rrugë dhe ujësjellës me shtrirje gjeografike në të gjithë Shqiperinë.

LIM-EM me eksperiencë dhe reputacion të konsoliduar prej mbi 23 vitesh, ka hedhur hapa të rëndësishëm, duke projektuar dhe ndërtuar objekte të madhësive dhe funksioneve të ndryshme. Ne jemi duke kërkuar një Specialist/e Finance, i cili përshtatet më së miri me kërkesat e tregut.


Detyrat

 • Kontrollon kontabilizimin e faturave të blerjes dhe shitjes në perputhje me legjislacionin fiskal në fuqi;
 • Rakordon dhe kontrollon llogaritë e arkëtueshme dhe të pagueshme në mënyrë periodike;
 • Kontrollon në mënyrë të detajuar shpenzimet dhe të ardhurat mujore të realizuara të projektit përkatës që ka në ndjekje;
 • Ndjek ecurinë e pagesave te klienteve në bazë të kontrave të shitjes për objekte të ndryshme.
 • Kontroll i detajuar i të ardhurave dhe shpenzimeve të shoqërisë dhe analizë sipas projekteve.
 • Përgatit pasqyrat financiare mujore/vjetore menaxheriale;
 • Ndjek deklarimet mujore të Librave të Blerjes dhe të Shitjes, TVSH, tatim në burim;
 • Rakordon dhe kontrollon llogaritë e arkëtueshme dhe të pagueshme në mënyrë periodike;
 • Pergatit dhe kontrollon raportet periodike sipas kerkeses se CFO.

 


Kualifikimet

 • Diplomë në degën e Finances dhe specializime të lidhura me të.
 • Të ketë eksperiencë pune minimalisht 6 vjecare.
 • Të ketë njohuri të mira të programit Financa 5;
 • Të ketë aftësi manaxheriale dhe aftësi për të punuar në grup.
 • Të këtë aftësitë multitasking, integritet të lartë, dhe orientim në detaje.
 • Njohuri të mira në gjuhën angleze.

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar ose apliko nga duapune.com.
Të gjithë kandidatet e interesuar duhet të aplikojnë me CV-në e detajuar në shqip me foto bashkengjitur në adresën : [email protected]
Vetëm Kandidatët e përzgjedhur do të njoftohen per intervistë.  

Suksese!

 

Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".


www.lim-em.al


Lim-Em

Shoqëria “LIM-EM” sh.p.k. është themeluar në vitin 1999, me bazë në prodhimin dhe shitjen e lëndës së parë me cilësinë më lartë të materialeve të ndërtimit dhe infrastrukturës, përmes Impiantit të Prodhimit të Inerteve të zotëruar nga kjo e fundit.

Në vitin 2000, aktiviteti i saj është zgjeruar me ndërtimin e veprave civile, ndërtime industriale, rrugë dhe ujësjellës me shtrirje gjeografike në të gjithë Shqiperinë. LIM-EM me eksperiencë dhe reputacion të konsoliduar prej mbi 15 vitesh, ka hedhur hapa të rëndësishëm, duke projektuar dhe ndërtuar objekte të madhësive dhe funksioneve të ndryshme.

Aktivitetet e LIM-EM fokusohen në ndërtimin urban, tregtar dhe industrial deri tek prodhimi i materialeve inerte.

Vizioni i LIM-EM

Vizioni i LIM-EM është një rritje e vazhdueshme në tregun kombëtar dhe ndërkombëtar duke ofruar standard, me një gamë të gjerë produktesh dhe projektesh të cilat karakterizohen nga fleksibiliteti, siguria dhe cilësia.

Misioni i LIM-EM

Duke shfrytëzuar çdo burim LIM-EM sjell produktin më të mirë për t'u rritur vazhdimisht në një treg konkurues. Investojnë në komunitetin përreth me përgjegjshmëri të plotë duke rritur besimin dhe bashkëpunimin me klientin dhe bashkëpunëtorët.


INFORMACIONE KONTAKTI