Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.comKodi Punës: 72697

Specialist/e Prokurimesh

Tirane, Shqipëri 06-12-2022 edhe 4 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni: Tipi i punës: Eksperiencë: Kërkohet foto: Letër interesi:

Specialist Prokurimi

Kohe e plote

Mesatare 3 - 10 vite)

Jo

Jo

Rroga mujore: Data e përfundimit: Data e fillimit të punës: Numri i kandidatëve:  

---

06-12-2022

---

---


Përshkrimi

Kastrati Construction është shoqëri ndërtimi, pjesë e Grupit Kastrati, e specializuar në zhvillimin e projekteve ndërtimore private e publike.

Kastrati Construction shpall vakant pozicionin "Specialist/e Prokurimesh"


Detyrat

 • Te kerkojë  dhe identifikojë furnitor potencial per mallra dhe sherbime;
 • Te dergojë kerkesa per oferte tek furnitoret potencial pas marrjes se paketes tenderuese nga departamentet perkatese;
 • Te realizojë nje raport krahasimi per ofertat e ardhura;
 • Te negociojë çmimet me furnitoret potencial;
 • Te bashkepunojë me departamentin juridik per finalizimin e kontratave;
 • Te hartojë konfirmimet e pagesave;
 • Te monitorojë performance e nenkontraktoreve dhe te zgjidhi çështjet dhe problematikat;
 • Te zbatojë politikat, procedurat dhe standardet e kompanise.

 


Kualifikimet

 • Arsim te larte ne profilin inxhinierik ose ekonomik ;
 • Njohuri shume te mira te gjuhes angleze;
 • Njohuri shume te mira te paketes Microsoft Office.
 • Aftesi shume te mira ogranizimi, koordinimi, negocimi.
 • Aftesi per te respektuar afatet;
 • Aftesi shume te mira komunikuese;
 • Aftesi per te punuar ne grup.

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar ose apliko nga duapune.com.

Ju ftojmë të aplikoni duke dërguar CV tuaj në adresën elektronike: [email protected] dhe të bëheni pjesë e skuadrës sonë!

Afati i aplikimit: 06/12/2022.

Ju faleminderit!


Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".
Kastrati Construction

Kastrati Construction është shoqëri ndërtimi, pjesë e Grupit Kastrati, e specializuar në zhvillimin e projekteve ndërtimore private e publike. Me një portofol ndërtimesh të tipologjive të ndryshme, Kastrati Construction punon me standarde europiane punimesh dhe materialesh, dhe bashkëpunon me partnerë të përzgjedhur ndërkombëtarë dhe lokalë, për të garantuar cilësi dhe për të sjellë risi. (www.kastraticonstruction.al)


INFORMACIONE KONTAKTI