Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.comKodi Punës: 82002

Software Engineer – Windows -Cloud Platforms

Tirane, Shqipëri 16-10-2023 edhe 15 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni: Tipi i punës: Eksperiencë: Kërkohet foto: Letër interesi:

Inxhiner Sistemesh

Kohe e plote

---

Jo

Jo

Rroga minimale bruto: Rroga maksimale bruto: Data e përfundimit: Data e fillimit të punës: Numri i kandidatëve:  

---

---

16-10-2023

---

---


Përshkrimi

Cribl kerkon te punesoje  : Software  engineer – Windows - Cloud Platforms

 • 3+ vite përvojë në zhvillimin e softuerëve mbështetës
 • Përvoja e demonstruar në ndërtimin e aplikacioneve të Windows duke përdorur API-të e sistemit
 • Njohuri të forta të strukturave të të dhënave, algoritmeve dhe sistemeve të shpërndara
 • Përvojë me përdorimin dhe zhvillimin e API-ve REST
 •  Njohuri të sistemit Windows, me përvojë praktike duke punuar me Windows Management Instrumentation (WMI), PowerShell, Windows SysInternals
 • Përvojë me instaluesit e Windows, Win32/WindowsAPI Kualifikimet e Preferuara
 • Përvoja me Node.js, TypeScript dhe JavaScript Përvoja në përdorimin e shërbimeve nga platformat e bazuara në renë kompjuterike si AWS, Azure dhe GCP

Kualifikime:

 • Te kete perfunduar arsimin e larte ne shkenca kompjuterike ose te ngjashme ne inxhinierine kompjuterike dhe software.
 • Te jete njohes I guheve te programimit: C#, C++, and .NET.
 • Kuptim i fortë i sistemit operativ Windows dhe mjedisit të tij të zhvillimit.
 • Përvojë në zhvillimin e aplikacioneve për desktop të Windows duke përdorur teknologji si Windows Forms, WPF ose UWP.
 • Njohja me platformat e kompjuterit cloud si Microsoft Azure, AWS ose Google Cloud Platform.
 • Përvoja me shërbimet cloud si Shërbimi i aplikacionit Azure, Funksionet Azure ose AWS Lambda.
 • Njohuri për sistemet e bazës së të dhënave të bazuara në cloud, llogaritjen pa server dhe kontejnerizimin (p.sh. Docker, Kubernetes).

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar ose apliko nga duapune.com.

Ofrohen:

 • Pagat me te mira ne tregun e kesaj industrie (duke nisur nga 3000€ ne muaj dhe rishikime here pas here)
 • Ambjente motivuese dhe trajnime te herpashershme
 • Mundesi rritje dhe promovimi brenda dhe jasht Shqiperie

Te interesuarit te dergojne CV  ne [email protected] ose te kontaktojne ne : +355683558636


Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".
Cribl

Cribl makes open observability a reality for today’s tech professionals. Our category-defining product suite gives companies the power to control their data and the flexibility to make choices, not compromises. With more than $400 million in funding by top investors including IVP, CRV, Redpoint Ventures, Sequoia, Greylock, and Tiger Global, we continue to grow our revenue and customer base by triple digits, with more than a quarter of Fortune 100 companies now Cribl customers. As a remote first company, Cribl was recently ranked as the top technology/software company on the Forbes Best Startup Employers list (#7 overall), included in CNBC’s Top Startups for the Enterprise, and has been recognized as a top company for women, diversity, and culture by Comparably. So what's it like to work here? Our culture is rooted in our five core values, which includes Irreverent, but Serious. We like to have fun. We like to make each other laugh. And we love Goats!