Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
Merr Jep Albania

Themelimi i MerrJep Çdo koncept i ri është i bazuar në një nevojë. Idea jonë të krijojmë një faqe të internetit që do të lejojë vizitorët shqipëtarë të blejnë, shesin dhe shkëmbejnë produktet dhe shërbimet u soll në jetë në verën e vitit 2008 me lancimin zyrtar të platformës së MerrJep. Publikimi i tij u shoqërua nga një sukses i madh dhe numri i vizitorëve është rritur për çdo ditë. Sot, MerrJep kryeson tregun e internetit në Shq...

INFORMACIONE KONTAKTI

--- Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë
Tirane, Shqipëri 09-07-2021 edhe 16 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Specialist Reklamash
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
Pak eksperience (0 - 2 vite)
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
09-07-2021
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

What we need:
Hardworking, Responsible and Ambitious individual, with a strong work ethic, eager to learn and continuously improve themselves on a professional level. The candidate for this position should have experience managing social media profiles (Facebook, Instagram and Linkedin) and content writing with SEO in mind. He/She will be responsible for the online presence of MerrJep.al, and be focused on supporting the overall digital marketing efforts of the company.

Detyrat

Responsibilities:

  • Create and/or source creative and engaging social media content, posts, polls, videos etc.
  • Design images, infographics, presentations and other graphics to attract traffic and improve engagement on the social media profiles.
  • Create compelling, SEO optimized content that will drive traffic to the website.
  • Perform on page and off page SEO activities.
  • Contribute/create for the following: blog posts, email newsletters, social media copy, infographics and similar.
  • Continuously follow and apply the newest SEO trends in all of the copywriting efforts.
  • Manage social media, conduct SEO activities and help with any area of the business as required.
  • Meet set deadlines and deliverables.
  • Continuously improve digital content ideas and executions by analyzing insights.

Kualifikimet

- Understanding of SEO and Google's ranking algorithm
- Knowledge of Google Search Console, Google Analytics and Google Trends
- Superb written and oral communication skills
- Good knowledge of SEO trends and copywriting best practices
- In line with the newest trends, current news, and audience' interests
- Strong research skills

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar këtu ose apliko nga duapune.com.

If you are interested in being our next marketing teammate, please send your CV in English at the following email: [email protected] with the subject line: "Social Media Manager & SEO Copywriter".
- The work position is full-time, office-based
with a fixed monthly salary
- Working hours: 8 – 16h, Monday to Friday
- Start date: As soon as possible
- Application deadline: 25 June 2021Kujdes

Aktualisht ju nuk keni një CV të ruajtur në sistem. Për të aplikuar në këtë pozicion pune, ju mund të krijoni një CV të re ose të ngarkoni një ekzistuese në sistem, duke klikuar këtu.Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".