Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.comKodi Punës: 72709

Social Media Manager(Graphic Designer)

Tirane, Shqipëri 20-12-2022 edhe 18 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni: Tipi i punës: Eksperiencë: Kërkohet foto: Letër interesi:

Menaxher Marketingu

Kohe e plote

---

Jo

Jo

Rroga mujore: Data e përfundimit: Data e fillimit të punës: Numri i kandidatëve:  

---

20-12-2022

---

---


Përshkrimi

Ky pozicion kërkon një person me njohuri bazë të: Design 2D, Video Montazh, fotografi dhe copywriting për media sociale apo media të tjera.

Ky rol kërkon aftësi për planifikim, krijim dhe përpunim të mediave digjitale, dhe si pjesë e departamentit të Marketingut, do të jetë përgjegjës për mbajtjen e identitetit vizual dhe krijimin e kontentit për markën dhe projektet e ndryshme të shoqërisë. Duke përdorur materialet ekzistuese të markës dhe të produkteve ekzistuese, do synohet komunikim sa me i mirë nëpërmjet websiteve dhe mediave sociale të shoqërisë.

Kërkohen aftësi të mira komunikimi dhe krijuese, vetë-motivim, autonomi në punë dhe entuziazëm.


Detyrat

 • Krijimi i kontentit (Foto, design bazik, video dhe shkrim tekstesh) për komunikim digjital dhe nëpër media sociale
 • Koordinimi me pjesën tjetër të departamentit të marketingut dhe departamentin e projektimit për krijimin e imazheve dhe përshkrimeve për broshurat dhe materialet e tjera të nevojshme për prezantimin e projekteve të shoqërisë.
 • Përpunim i imazheve, fotove dhe videove.
 • Ngarkimi i materialeve ne website, media sociale dhe azhornimi i tyre.
 • Ndihmë në dizajnin dhe porosinë e materialeve të tjera si sinjaslitikë kantieresh, dekore etj.
 • Menaxhimi i rrjeteve sociale dhe fushatave me pagesë nëpër media sociale
 • Detyra të tjera të caktuara nga departamenti i Marketingut të lidhura me pozicionin e punës

Kualifikimet

 • Të jetë i/e përditësuar me trendët e dizajnit grafik dhe metodave të komunikimit në mediat sociale
 • Përvojë në përdorimin e programeve për përpunim grafik për video dhe imazhe (Abobe Photoshop, InDesign, Illustrator, Premiere) si edhe aftësi për të shkruar në mënyrë konçize.
 • Përbën avantazh aftësia e përdorimit të aparateve profesionalë/droneve
 • Artikulim i mire në shqip dhe anglisht
 • Njohuri bazike e CMS si Wordpress për shtim ose përpunim kontenti në faqet web
 • Aftësi për të ndjekur disa projekte njëkohësisht
 • Kreativitet i lartë dhe sy i mprehtë për detajet

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar ose apliko nga duapune.com.

Aplikantet e interesuar duhet të dergojnë CV-në e tyre nëpërmjet modulit te websitit, ose mund të dërgohen në adresën: [email protected] me subjektin: "Apikim për pozicionin - Designer".

** Vetëm aplikantët e përzgjedhur për intervistë do të kontaktohen nga kompania. 

 


Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".
Progeen sh.p.k

Progeen shpk është nje shoqëri e re në fushën e ndërtimit. Stafi i kompanisë përbëhet nga profesionistë me përvojë të gjatë e të shkëlqyer në fushën e ndërtimit në vend. Vlerat kryesore të Progeen janë profesionalizmi dhe marrëdhënia solide e besueshmërisë me bashkëpunëtorët dhe klientët e saj, duke i përfshirë në çdo hap të suksesit e arritjeve të saj. Progeen shpk operon në fushën e ndërtimit në vend edhe si kontraktor edhe si investitor në ndërtimin e godinave civile të banimit i përqendruar në Tiranë. Në 4 vjet Progeen ka zgjeruar portofolin e investimeve të saj në mënyrë shumë cilësore dhe në të njejtën kohë ka përfunduar me sukses kontrata të rëndesishme për palë të treta. Cilësia e lartë e ndërtimit është faktori kyç i suksesit të shoqërisë dhe elementi dallues në çdo projekt. Në këto vite shoqëria ka realizuar me sukses projekte si zhvillues, projektues dhe ndërtues.


INFORMACIONE KONTAKTI