Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
Arteg

Arteg është një kompani që operon në sektorin e shitjes me pakicë dhe tregton artikuj të kuzhinës dhe pajisje për shtëpinë apo oborrin. Arteg shtrihet me dyqane në disa zona të Tiranës si edhe në Vlorë.

INFORMACIONE KONTAKTI

--- Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë
Tirane, Shqipëri 27-08-2020 edhe 22 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Specialist i Burimeve Njerezore
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
---
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
27-08-2020
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

Kompania Arteg Sh.p.k, themeluar në Vitin 2001, lider në treg me produkte dhe pajisje për kuzhinën dhe jo vetëm, prezent me dyqanet në Tiranë, Vlorë, Prishtinë dhe në qytete të tjera nëpërmjet bashkëpunimit të ngushtë me rrjete supermarketesh të njohura, për shkak të rritjes dhë zgjerimit të vazhdueshëm të aktivitetit shpall pozicion vakant Social Media Manager:

Detyrat

• Koordinimi me marketing manager dhe me stafin për përgatitjen e reklamave në përputhje me strategjinë e marketingut;
• Krijimi dhe planifikimi i postimeve në profilet sociale të kompanisë;
• Ndërtimi i raporteve ditore, javore dhe mujore në lidhje me ecurinë e reklamave në raport me shitjet dhe paraqitja e sugjerimeve për përmirësimin e reklamimit;
• Studim i konkurencës online dhe trendeve të marketingut;
• Raportimi tek menaxheri i marketingut dhe tek koordinatori në lidhje me cilësinë e komunikimit të operatorëve në rrjetet sociale;

Kualifikimet

- Diplomë Bachelor në Marketing, Administrim Biznes dhe profile të ngjashme;
- Kualifikime të tjera përbëjnë avantazh, por jo të domosdoshme;
- Të ketë përvojë në Manaxhimin e Rrjeteve Sociale, Facebook, Tweeter, Instagram, LinkedIn etj
- Experiencë pune në Digital Marketing dhe pozicione të ngjashme minimalisht 2 vjet;
-Të zotërojë shumë mirë Paketën Office. Përbën avantazh njohja e Google AdWords, Google Trends si dhe programe të tjera në funksion të marketingut.
- Të jetë person me integritet, sjellje profesionale dhe etikë në punë;
- I/e gatshme për sfida të reja

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar këtu ose apliko nga duapune.com.

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek adresa email-it: [email protected]  

Të gjitha aplikimet do të trajtohen me konfidencialitet të plotë sipas ligjit Nr. 9887, date 10.03.2008 i ndryshuar, vendosur nga Kuvendi i Shqipërisë për "Mbrojtjen e të Dhënave Personale".


Kujdes

Aktualisht ju nuk keni një CV të ruajtur në sistem. Për të aplikuar në këtë pozicion pune, ju mund të krijoni një CV të re ose të ngarkoni një ekzistuese në sistem, duke klikuar këtu.Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".