Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
University of New York Tirana

The University of New York Tirana (UNYT) was founded in 2002 as a part of the New York College (NYC) Network of Educational Institutions and was the first private University in Albania. It was established as a joint effort between the Founder and President of the NYC Network, Mr Elias Foutsis, and UNYT’s first Rector, Prof. Dr. Gramoz Pashko.

The NYC Network consists of The University of New York Tirana, New York High Sc...

INFORMACIONE KONTAKTI

Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë
Tirane, Shqipëri 24-06-2021 edhe 8 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Tjeter
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
Mesatare (3 - 10 vite)
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
24-06-2021
Data e fillimit të punës
Numri i kandidatëve
1

Përshkrimi

UNYT është një universitet privat i akredituar në Tiranë, Shqipëri, i cili jep diploma Amerikane, i themeluar që nga viti 2002. Qëllimi ynë është të ofrojë arsim universitar me fokus inteligjencë, njohuritë dhe aftësi të teknologjisë së avancuar që zhvendos përpjekjet, pasuritë intelektuale dhe burimet nga një nivel lokal në një mjedis global përmes pjesëmarrjes dhe mësimit ndër-aktiv në klasa të vogla. UNYT është një punëdhënës për mundësi të barabarta. Ne jemi duke pranuar aplikime për të plotësuar vendin e lirë në pozicionin administrativ:
Shofer/ Drejtues Automjeti

Jemi duke kërkuar për kandidatë me aftësi shumë të mira drejtimi, komunikimi dhe të menaxhimi të kohës për pozicionin e shoferit. Drejtuesi i automjetit është përgjegjës për bartjen e materialeve, pajisjeve dhe stafit të organizatës në destinacionet ku ato kërkohen.

Detyrat

• Siguron shërbime transporti të sigurta dhe në kohë për stafin dhe nevojat e biznesit
• Bashkevepron me stafin dhe të ftuarit në mënyrë profesionale dhe etike të lartë në punë
• Planifikon në kohë lëvizjet për një udhëtim të përshtatshëm, duke evituar trafikun dhe respektuar afatet 
• Respekton Kodin Rrugon, ligjet dhe udhëzimet në fuqi si dhe rregulloret e brendshme
• Siguron ndjekjen e proçedurave të brendshme në lidhje me lëvizjet e stafit, itinerarin dhe programin e caktuar
• Ndjek dhe realizon mirëmbajtjen, kontrollet ditore dhe gjendjen teknike të automjetit
• Sigurohuni që automjeti të mbahet i pastër, i rregullt dhe në gjendje të mirë pune në çdo kohë.

Kualifikimet

• Diplomë e shkollës së së mesme, Çertifikime profesionale. Preferohet patentë e tipit D1.
• Minimumi 2 vjet eksperiencë e mëparshme në pozicione të ngjashme.
• Njohja e praktikave të kodit rrugor, shëndetit dhe sigurisë në punë.
• Preferohet njohja e gjuhës angleze.

Afati i fundit për Aplikime: 24 Qershor 2021
Për më shumë informacion ne ftojmë të gjithë kandidatët e interesuar.
për të vizituar faqen tonë të internetit www.unyt.edu.al (vendet e lira të punës).
------------------------------------------------------ ------------------------------------------------------
Aplikantët duhet të demonstrojnë aftësinë për të forcuar profilin e departamentit dhe organizatës.
Përshtatshmëria kulturore, aftësia për të bashkëpunuar mirë në një mjedis multi-etnik.

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar këtu ose apliko nga duapune.com.

Aplikimi: 
Kandidatët e kualifikuar janë të lutur të dërgojnë me email në [email protected] në vijim
1. Një Letër Aplikimi që detajon Kualifikimet kryesore për këtë pozicion;
2. Curriculum vitae;
3. Fotokopje të diplomës dhe transkriptimeve;
4. Dhe emrat, titujt, pozitat, kontaktet e drejtpërdrejta të të paktën dy referencave profesionale 

SHENIME TË RËNDËSISHME:
 VETEM aplikimet e plota do të merren parasysh; të gjitha dokumentet duhet të dërgohen në një e-mail.
 VETEM kandidatët e përzgjedhur për intervistë do të kontaktohen.


Kujdes

Aktualisht ju nuk keni një CV të ruajtur në sistem. Për të aplikuar në këtë pozicion pune, ju mund të krijoni një CV të re ose të ngarkoni një ekzistuese në sistem, duke klikuar këtu.Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".Reklamë
Reklamë