Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Mirëseerdhët në duapune.comKodi Punës: 69323 Shofer

Shofer
Tirane, Shqipëri 31-08-2022 edhe 18 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.


Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Shofer
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
---
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
31-08-2022
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

Construction Energy Parts Shpk eshte ne kerkim te kandidateve per pozicionin: Shofer

Detyrat

 • Dorëzon mallrat në adresën përkatëse;
 • Sigurohet që te dergojë porosine tek klienti në kohe të shpejtë;
 • Vendos marëdhenie te mira komunikimi me klientët;
 • Eshtë në kontakt të vazhdueshëm me parashitësin për të siguruar një shërbim sa më cilësore për klientin;
 • Bën transportimin e mallrave nga magazina nëpër pikat e shitjes sipas porosive të magazinierit dhe nevojave të kompanisë;
 • Kujdeset për mirëmbajtjen e makines se dhene ne ngarkim, produkteve dhe mirorganizim e tyre;
 • Ndihmon në transportimin, ngarkimin dhe shkarkimin e produkteve, duke përdorur dhe të gjitha pajisjet ndihmëse të blera nga kompania për këtë detyrë si transpaleta, pirun apo automjete;
 • Kujdeset te kete gjithnje dokumentat e nevojeshme, faturen e shoqerimit me vete kur leviz me makine per shperndarjen e mallrave;
 • Përgjigjet për nxjerrjen saktë të mallrave sipas faturës dhe është përgjegjës për korrigjimet që bëjnë në fletë porosi që të mos të bëhen korigjime më mbrapa;
 • Dorëzon personalisht tek magazinieri të gjitha faturat për të evituar humbjen e faturës;
 • Realizon çdo detyrë shtesë të ngarkuar nga eprorët.

Kualifikimet

 • Të ketë leje drejtimit, Klasi B, C;
 • Të ketë eksperiencë si drejtues mjeti;
 • Të ketë aftësi të mira komunikuese dhe bashkëpunuese;
 • Të ketë mbaruar arsimin e mesëm;
 • Mosha nga 30 deri në 45 vjeç.

Shënime


Të gjithë personat e interesuar dhe që plotësojnë kriteret e lartpërmendura, jane te lutur të telefonojne: 355674002727  

*Të gjitha aplikimet do të trajtohen me konfidencialitet të plotë sipas ligjit Nr. 9887 , datë 10.03.2008 i ndryshuar, vendosur nga Kuvendi i Shqipërisë për "Mbrojtjen e të Dhënave Personale".


Kujdes

Aktualisht ju nuk keni një CV të ruajtur në sistem. Për të aplikuar në këtë pozicion pune, ju mund të krijoni një CV të re ose të ngarkoni një ekzistuese në sistem, duke klikuar këtu.Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".


CONSTRUCTION ENERGY PARTS (C.E.P)

Construction Energy Parts extends its activity in the field of spare parts for oil and gas extraction industry.
Thanks to the hard work of their staff and engineers and in cooperation with their partners, we aim to strengthen their position in the market, offering the best products in price and quality.
Their objective is to become the leading company in the sector of spare parts for oil and gas extraction industry.
...

INFORMACIONE KONTAKTI

Profili i Kompanisë Kontakto kompaninë në WhatsApp Punët aktive të kompanisë