Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.comKodi Punës: 81529

Shitese

Tirane, Shqipëri 04-10-2023 edhe 3 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni: Tipi i punës: Eksperiencë: Kërkohet foto: Letër interesi:

Shites

Kohe e plote

Mesatare 3 - 10 vite)

Po

Jo

Rroga minimale bruto: Rroga maksimale bruto: Data e përfundimit: Data e fillimit të punës: Numri i kandidatëve:  

---

---

04-10-2023

15-09-2023

---


Përshkrimi

Shitësja e dyqanit merret me prezantimin dhe shitjen e produkteve duke dhënë informacione apo duke shpjeguar funksionet dhe cilësitë e këtyre produkteve .


Detyrat

 • Sigurohet që klientët të marrin shërbim të shpejtë dhe cilësor .
 • Mirëpret klientët dhe i orienton drejt produktit /produkteve qe kërkojnë .
 • Informom klientin lidhur me gamën e produkteve të ofruara dhe demostron apo shpjegojnë përdorimin dhe funksionimin e produktit per shitje .
 • Këshillon klientin për përdorimin dhe kujdesin lidhur me produktin përkatës .
 • Informon klientin lidhur me cmimet e produktit dhe mënyrat e mundshme të pagesës .
 • Kryen regjistrimin e shitjeve në regjistra përkatës ose kompjuter .
 • Harton kërkesën për furnizime në raste mungesash të produktit në njësinë e vet të shërbimit .
 • Stivon dhe reklamon mallra për shitje duke përfunduar dhe paketimin e tyre .
 • Jep informacione shtesë lidhur me shërbimet e ndryshme që kryhen në njësinë e saj kur është e nevojshme .
 • Kontrollon hartimin e faturave ,llogarive apo marrjen e pagesës përkatëse .
 • Bën bilance ditore,mujore ,vjetore të punës së kryer në njësine e vet të shërbimit .

Kualifikimet

 • Edukimi : Te ketë përfunduar shkollë të mesme 
 • Gjuhë të huaja : Anglisht 
 • Njohuri kompjuterike :Paketa Microsoft office 
 • Eksperienca e kërkuar :Mbi nje vit eksperiencë  në fushën e shërbimit dhe shitjes ,preferohet nëse ka punuar në sektorin e SKINCARE 
 • Mosha: Mbi 25 vjeç

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar ose apliko nga duapune.com.

Dërgoni CV-në tuaj me foto në adresën e e-mailit : [email protected] 

 


Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".
Age Stop Switzerland

LINJË ZVICERANE PREMIUM PËR KUJDESJE NDAJ LËKURËS ME NJË MISION TË VETËM: SHKENCËN E TË QËNDRUARIT TË RINJ! Produktet tona janë të prodhuara 100% në Zvicër dhe kanë për qëllim të sjellin më të mirën në shkencën e anti-age , bazuar në zbulimet revolucionare të Swiss Snow Algae dhe nismës së Plant Stem Cell Research. PhytoCellTec™ Çelësi esencial i ndalimit të plakjes. www.phytocelltec.ch Snow Algae Powder™ Mundëson jetëgjatësinë e lëkurës . www.snow-algae.com Ne prodhojmë produkte innovative të cilat japin rezultate që reflektojnë Saktësi , Pastërti dhe Kualitet të përsosur të cilat kanë si sinonim Zvicrën. ZBULONI SHKENCËN E TË QËNDRUARIT TË RINJ! Produktet tona janë të testuara dhe vërtetuara klinikisht qe përcojne rezultate të shpejta dhe të besueshme tek klientët tanë ndërkombëtarë. Ne ju sjellim: Lëkurë të bukur për jetë