Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.comKodi Punës: 77935

Shitese

Tirane, Shqipëri 12-06-2023 edhe 15 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni: Tipi i punës: Eksperiencë: Kërkohet foto: Letër interesi:

Shites

Kohe e plote

---

Jo

Jo

Rroga mujore: Data e përfundimit: Data e fillimit të punës: Numri i kandidatëve:  

40000 ALL

12-06-2023

---

---


Përshkrimi

Mon Amour kerkon Shitese ne dyqan me kohe te plote


Kualifikimet

  • Te kete eksperience pune ne pozicionin e kerkuar.
  • Duhet te kete aftesi te mira komunikuese.
  • Te pershtatet lehte ndaj situatave te ndryshme.
  • Të jetë fleksibël, e adaptueshme, energjike dhe e besueshme.
  • E afte te punoj e pavarur si edhe te nderveproje ne grup.

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar ose apliko nga duapune.com.

Te interesuarit te kontaktojne ne adresen e emailit: [email protected]


Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".
Mon Amour shpk

Pasticeri “Mon Amour” I ka fillesat e saj ne vitin 2007, me dyqanin e pare “Mon Amour” ne qender te Tiranes, tek rruga e Barrikadave, ku shume shpejt u dallua per embelsirat artizanale te prodhuara nga familja Sila, qe krijoi kete biznes pas nje eksperience shume vjecare ne Greqi. Shpejt, dy brezat e kesaj familje rinovohen dhe zhvillohen akoma me shume duke hapur pasticerine e dyte “Mon Amour” ne nje zone te njohur te Tiranes, tek rruga e Elbasanit. Ne ambjente moderne dhe me nje game te gjere produktesh, duke i qendruar besnike traditave te tyre per sa i perket freskise, zgjedhjes te cilesise me te larte te lendes te pare, perkushtimit dhe respektit ndaj klientit. Sot emri “Mon Amour” gezon vlerat ne llojin e saj ne Tirane dhe jo vetem.