Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.comKodi Punës: 74155

Shitese

Tirane, Shqipëri 20-02-2023 edhe 17 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni: Tipi i punës: Eksperiencë: Kërkohet foto: Letër interesi:

Shites

Kohe e plote

Pak eksperience 0 - 2 vite)

Jo

Jo

Rroga mujore: Data e përfundimit: Data e fillimit të punës: Numri i kandidatëve:  

---

20-02-2023

---

---


Përshkrimi

Pozicioni : Shitese


Detyrat

  • Të ofrojë shërbim profesional për klientët duke pasqyruar imazhin dhe kulturën e kompanise.
  • Kujdeset për imazhin e dyqanit dhe siguron mirëmbajtjen e tij në përputhje me politikat e shitjeve.
  • Të sigurojë që dorëzimi i fustanit të jetë i rregullt dhe i pa dëmtuar tek klienti kur ekzekutohet kontrata;
  • Kujdeset që klientët të marrin shërbim profesional;
  • Jep të përmbledhur informacionin që ka marrë për kërkesat e veҫanta të klientëve dhe ecurinë e koleksionit të ri tek Menaxheri i Dyqanit;
  • Bashkëvepron me qendistarinë për dorëzimin e fustaneve në kohë dhe kontrollon cilesinë që është punuar;

Kualifikimet

  • Te kete perfunduar studimet.
  • Te kete fleksibilitet ne orare.
  • Te jete bashkepunuese.

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar ose apliko nga duapune.com.

Aplikoni ne [email protected]


Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".
Ami Event

Ami Event është kompania e parë në fushën e organizimit të eventeve e cila që prej vitit 2007 ndodhet pranë klientëve të saj në ditët e tyre më të lumtura. Në 10 vite ekperinecë në treg Ami Event është kujdesur të krijojë një emer të mirë marke duke ofruar gjithmonë një shërbim profesional në fushën e fustaneve të nusërisë dhe organizimit të festave.


INFORMACIONE KONTAKTI