Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.comKodi Punës: 70861 Shitese

Shites
Tirane, Shqipëri 05-10-2022 edhe 2 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Shites
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
---
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
05-10-2022
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

Pozicioni: Shitese ( F ) per dyqanin Yves Rocher

Vendodhja: Tirane

Kompania Lifemed si perfaqesues I vetem I kompanise Yves Rocher lider ne Kozmetikën Bimore themeluar ne France ne 1959 , kerkon nje Shitese ( F ) per dyqanin ne Tirane

Pershkrimi i punes: Shitese me dhe pa përvojë pune ne kozmetikë.

Kualifikimet

  • Të ketë mbi 1 vit përvoje pune në kete fushe.
  • Të ketë aftësi të mira komunikimi, bashkëpunimi dhe të dijë të punojë në grup.
  • Njohuri kompjuterike në MS Office.
  • Duhet të jetë e përkushtuar, pozitive dhe punëtore.
  • Aftësi për të bindur dhe për të ndikuar tek të tjerët.
  • Të jetë fleksibël në oraret e punes.

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar këtu ose apliko nga duapune.com.

Të interesuarit të dergojnë CV të shoqëruara me foto në adresën [email protected] deri me dt 05.10.2022.

Të gjitha aplikimet do të trajtohen me konfidencialitet të plotë sipas ligjit Nr 9887 vendosur nga Kuvendi i Shqipërisë për “Mbrojtjen e të Dhënave Personale”.

Suksese!

Lifemed shpk

Lifemed shpk Rr. Sulejman Delvina, Nr.35, H.2/1 Njesia Administrative Nr.5, 1022 Tirana, Albania
Tel: +355 67 40 89 000

INFORMACIONE KONTAKTI

Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë

Aplikim nëpërmjet email-it
Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".