Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.comTirane, Shqipëri 02-02-2022 edhe 9 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Shitese Dyqani
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
---
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
02-02-2022
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

Per ambjentet e reja dhe zgjerimin e aktivitetit, shoqeria Winactive sh.p.k kerkon te punesoje dy shitese. Ofrojme nje ambjent te mire pune me mundesi rritje ne kompanine tone. Paga dhe kushtet e punes jane te kenaqshme. Kerkojme angazhim serioz dhe korrekt per detyrat dhe pergjegjesite e caktuara.

Detyrat

- Realizimi i shitjeve duke reklamuar vecorite e artikujve sipas informacionit te marre ne trajnim.
- Prerja e kuponave ose faturave tatimore ne varesi te kerkesave te klientit. 
- Sistemimi i artikujve dhe rregullimi i magazines.
- Inventarizimi i mallit sipas kerkeses nga eproret.
- Mbyllja e kases dhe raportimi i sakte i xhiros ditore.
- Marrja ne dorezim e artikujve nga importi dhe kontrolli. 
- Plotesimi dhe perditesimi i tabelave raportuese ne menyre periodike.

Kualifikimet

- Te dije te perdore kasen dhe te kete njohuri mbi sistemin e ri te fiskalizimit.
- Te zoteroje minimalisht nje gjuhe te huaj, preferohet gjuha Angleze.
- Te dije te perdore paketen office (word, excel, power point).    

Te interesuarat te dergojne CV e tyre ne: [email protected]

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar këtu ose apliko nga duapune.com.

Kujdes

Aktualisht ju nuk keni një CV të ruajtur në sistem. Për të aplikuar në këtë pozicion pune, ju mund të krijoni një CV të re ose të ngarkoni një ekzistuese në sistem, duke klikuar këtu.Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".


WINACTIVE

Konsulence, Import- Eksport, Master Franchising.

INFORMACIONE KONTAKTI

  • Njesia Administrative Nr.5, Rruga Ibrahim Rugova, Pallati Nr.8, Hyrja 1, Kati i 1
  • Tirane, Shqipëri
  • Tel:
  • Mobile: +355 69 283 6120

Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë