Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.comKodi Punës: 72629

Shites/e

Tirane, Shqipëri 16-12-2022 edhe 14 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni: Tipi i punës: Eksperiencë: Kërkohet foto: Letër interesi:

Shites

Kohe e plote

---

Jo

Jo

Rroga mujore: Data e përfundimit: Data e fillimit të punës: Numri i kandidatëve:  

---

16-12-2022

---

---


Përshkrimi

Kompania Global Electronics kerkon te punesoje Shites/e me kohe te plote ne: 

 • Departamentin e Paisjeve elektronike dhe vegla muzikore.
 • Departamentin e Paisjeve Sportive dhe Bicikleta.

Detyrat

 • Kujdeset per sherbimin ndaj klientit 
 • Kontrollon artikujt dhe kupton funksionimin e tyre.
 • Te informoje dhe t'i shpjegoje klienteve perdorimin dhe funksionimin e produkteve.
 • Te komunikoje ne menyre profesionale me klientet dhe koleget    

Kualifikimet

 • Aplikantet me eksperience kane perparesi ne perzgjedhje.
 • Te kete aftesi te mira ne komunikim.
 • Te punoje ne grup dhe te kete iniciative.

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar ose apliko nga duapune.com.

Ofrohen:

 • Kushte shume te mira pune
 • Paga 40.000 leke neto.

Te interesuarit te dergojne CV ne : [email protected] ose te kontaktojne ne nr : +355692088110


Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".
Global Electronics (Gosport)

Global Electronics (Gosport)