Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.comKodi Punës: 72684

Shites

Tirane, Shqipëri 19-12-2022 edhe 17 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni: Tipi i punës: Eksperiencë: Kërkohet foto: Letër interesi:

Shites

Kohe e plote

Pak eksperience 0 - 2 vite)

Jo

Jo

Rroga mujore: Data e përfundimit: Data e fillimit të punës: Numri i kandidatëve:  

---

19-12-2022

---

---


Përshkrimi

Kompania DEGERT AUTO SH.A  kerkon qe te punesoje  Shites, ne dyqan pjese kembimi me vendodhje ne Laprake,Tirane.


Detyrat

 • Kryen shërbimin ndaj klientit: këshillim, demonstrim, paketim të mallrave, llogaritjen e vlerës së tij, regjistrimin, çështjen e blerjes.
 • Informoni blerësit për cilësinë, karakteristikat, tiparet e përdorimit të mallrave
 • Zgjidhja e mosmarrëveshjeve me blerësit gjatë mungesës së përfaqësuesve të administratës.
 • Ofron shërbim të shpejtë për klientët.
 • Harton aplikacione për shpërndarjen / marrjen e mallrave te klientët. Mbikëqyr ripagimin në kohë të llogarive të arkëtueshme të klientit, njofton me shkrim menaxhmentin për secilin rast të pagesës së vonuar, duke përmendur arsyet e vonesës .
 • Çdo ditë ai njihet me shumëllojshmërinë, sasinë, kushtet e shitjes dhe çmimet aktuale për mallrat në dispozicion për shitje.

Kualifikimet

 •  Duhet te kete perfunduar arsimin e mesem ( i larte perben avantash);
 • Mosha duhet te jete 25-35 vjec;
 • Te kete eksperience pune ne shitje ;
 • Perben avantash eksperienca ne kete fushe (perfshire ketu,persona qe kane punuar ne servis,kane njohuri te pergjithshme mbi pjeset e kembimit te makinave etj);
 • I/e afte te marre pergjegjesi dhe te jete fleksibel ne oraret;
 • Te kete synim qe te invenstoje per nje kohe te gjate tek vendi i punes.

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar ose apliko nga duapune.com.

Nese jeni te interesuar per kete pozicion pune,ju lutem te mund te dergoni CV-ne tuaj ne  adresen e e-mailit : [email protected]

Kontakt : +355 69 60 58 830

Adresa ku do te realizohen intervistat : Rr.Dritan Hoxha,Blloku Gintash,Laprake ( Dyqani DEGERT AUTO

) Ju informojme se vetem kandidatet e perzgjedhur do te kontaktohen per interviste.


Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".
Degert Auto sh.a

Kompania Degert Auto sha eshte nje kompani me nje eksperience me shume se 25 vjecare ne tregun e pjeseve te kembimit dhe lubrifikanteve te automjeteve e cila ofron nje game te gjere produktesh dhe sherbimesh te krijuara per te permbushur me se miri nevojat e konsumatoreve.

Kompania jone synon qe te ndertojme nje skuader te qendrueshme,me individe qe e vleresojne punen dhe qe duan te bashkepunojne me ne per nje kohe te gjate. Jemi ne kerkimi te individeve te motivuar per tju bashkuar ekipit tone.