Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.comKodi Punës: 81987

Shërbim Ndaj Klientit

Tirane, Shqipëri 16-10-2023 edhe 14 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni: Tipi i punës: Eksperiencë: Kërkohet foto: Letër interesi:

Specialist i Marrëdhënieve me Klientin

Kohe e plote

---

Jo

Jo

Rroga minimale bruto: Rroga maksimale bruto: Data e përfundimit: Data e fillimit të punës: Numri i kandidatëve:  

---

---

16-10-2023

---

---


Përshkrimi

KEIT ofron vend pune për Shërbim ndaj Klientit.

Kusht i VETËM është njohja shumë e mirë e gjuhës italiane dhe angleze, dëshirë për të mësuar, punuar dhe argëtuar.

  • Rroga Neto (lekë të reja):
  • Viti i parë: 70 mijë lekë.
  • Viti i dytë: 80 mijë lekë.
  • Viti i tretë: 90 mijë lekë.

 

Të ardhura EKSTRA:

NJË RROGË SHPËRBLIM në fund të vitit, BONUSE në varësi të OBJEKTIVAVE dhe REZULTATEVE. Për çdo fëmijë që lind dhurohet një herë 50 mijë lekë dhe 5 mijë lekë çdo muaj derisa fëmija të bëje 18 vjeç.

KUSHTET E PUNËS:

Kontratë pa afat, sipas kodit të punës 40 orë në javë, 1 ditë pushim në javë, 30 ditë pushim në vit.

Apliko TANI në www.keit.al/karriere/


Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".


www.keit.al


Klinika KEIT

Për herë të parë në Shqipëri prezantojmë një ekip kirurgjikal estetik italian, i cili kryen aktivitetin e tij në fushën e kirurgjisë estetike, plastike - rikostruktive si dhe mjekësisë estetike. Në qendër të vëmendjes tonë është, si gjithmonë, trupi, bukuria dhe aspekti fizik i çdo personi, në harmoni me atë që natyra na ka dhuruar.


INFORMACIONE KONTAKTI