Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.comDurres, Shqipëri 13-07-2022 edhe 15 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Punonjës i Marrëdhënieve me Klientin
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
---
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
13-07-2022
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

Sherbim Klienti

Ky pozicion pune është i ofruar nga Gugliemo Technical Services Durres - Shqipëri.

Guglielmo është një Ofrues Teknologjie në fushën e rrjeteve te telekomunikimit dhe ka filluar aktivitetin që në vitin 2004.

Guglielmo është një pikë referimi në Itali në fushën e aksesit WIFI të korporatës dhe guest.

Guglielmo krenohet me një numër klientësh të një rëndesie të veçantë në nivel kombëtar.

Detyrat

Detyrat: 

 • Te ofroje  support të nivelit të parë për cdo problematikë të paraqitur.
 • Te ofroje asistencë nëpërmjet telefonit, email dhe sistemit të ticket.
 • Identifikon dhe u jep zgjidhje problematikave të cilat kanë prioritet më të lartë.
 • Ndjek cështjet e hapura deri në zgjidhjen e tyre.
 • Ofron asistencë me teknikën për zgjidhjen e problematikave të hapura.

Kualifikimet

Kualifikimet:

 • Të ketë arsimin e lartë në fushën e Teknologjise se Informacionit dhe/ose eksperiencë pune në këtë fushë.
 • Të jetë i komunikueshëm.
 • Të jetë i aftë të punojë në grup dhe nën ngarkesë.
 • Tu përshtatet orareve  të punës me dy turne.
 • Të përdorë shumë mirë programet e monitorimit.
 • Të njohë gjuhën angleze dhe italiane.
 • Të ketë eksperiencë në marrëdhëniet me klientët.

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar këtu ose apliko nga duapune.com.

Email: [email protected]

Telefon: 355694013333

Vetem kandidatet e perzgjedhur do te kontaktohen per hapa te metejshem.

Fotografi


Kujdes

Aktualisht ju nuk keni një CV të ruajtur në sistem. Për të aplikuar në këtë pozicion pune, ju mund të krijoni një CV të re ose të ngarkoni një ekzistuese në sistem, duke klikuar këtu.Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".


GTS

GTS(GuglielmoTechnicalServices) eshte nje Kompania qe meret sistemin e rrjeteve online dhe remote support te rrjeteve

INFORMACIONE KONTAKTI

 • Buleardi Dyrrah
 • Durres, Shqipëri
 • Tel:
 • Mobile: +355964013333

Profili i Kompanisë Kontakto kompaninë në WhatsApp Punët aktive të kompanisë