Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
HOTEL ALBA GERT

Featuring a beachfront location in Orikum, Hotel Alba-Gert offers a restaurant and WiFi access in all rooms. The property is just steps away from the nearest beach and 2 km from the centre of Orikum. Each air-conditioned room features a balcony, a satellite TV and a fridge. Private bathrooms comprise a shower, a bidet and free toiletries. Guests staying at Hotel Alba-Gert will also find a garden and a terrace, as well as a shared...

INFORMACIONE KONTAKTI

Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë
Vlore, Shqipëri 06-07-2021 edhe 13 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Tjeter
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
---
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
06-07-2021
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

HOTEL ALBA GERT ne Orikum (Vlore) kerkon:  Sanitare Hoteli 

Detyrat

Detyrat

  • Kryen pastrimin e ambjenteve te punes dhe kujdeset per higjenen e tyre qe te jete ne standarte maksimale;
  • Pergjegjese per pastrimin dhe sistemimin;
  • Furnizon me aksesore apo detergjente zonat e percaktuara;
  • Miremban mjetet e punes

Kualifikimet

Kualifikimet:

  • Te kete eksperience te meparshme pune.
  • Fleksibel ne orare. 

Shënime


  • Rroge e kenaqshme dhe sigurime te paguara
  • Fjetja  dhe ushqimi falas

Telefononi ne: 0682033252


Kujdes

Aktualisht ju nuk keni një CV të ruajtur në sistem. Për të aplikuar në këtë pozicion pune, ju mund të krijoni një CV të re ose të ngarkoni një ekzistuese në sistem, duke klikuar këtu.Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".