Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.comKodi Punës: 78269

Sanitare Dhermi

Dhërmi, Shqipëri 21-06-2023 edhe 24 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni: Tipi i punës: Eksperiencë: Kërkohet foto: Letër interesi:

Sanitare

Kohe e plote

Mesatare 3 - 10 vite)

Jo

Jo

Rroga mujore: Data e përfundimit: Data e fillimit të punës: Numri i kandidatëve:  

---

21-06-2023

---

---


Përshkrimi

Një sanitare është përgjegjës për të gjitha pastrimet bazë brenda dhe përreth objektit ose ndërtesës së zyrës. Kjo mund të sjellë pluhur, pastrim, fshirje, pastrim me korrent dhe pastrim të njollave nga dritaret dhe dyert. Sigurimi i pastrimit, dezinfektimit dhe rimbushjes së banjove është një tjetër përgjegjësi e rëndësishme e një pastruesi.

 


Detyrat

 • Përgjegjëse për sigurimin e pastertisë së përgjithshme dhe të rregullt estetike të ambienteve ;
 • Përgjegjës për mbajtjen e të gjitha pajisjeve dhe materialeve të pastrimit në një gjëndje pune të sigurt dhe sanitare;
 • Përgjegjëse për monitorimin dhe raportimin për riparimet dhe furnizimet e domosdoshme;
 • Te kujdesen qe te gjitha ambientet :,tualetet, shkallet, rrugicat, ambientet e brendshme te jene te pastra;
 • Njoftoni eprorët për çdo dëm, deficit dhe shqetësim;
 • Trajtoni ankesat/kërkesat e arsyeshme me profesionalizëm dhe durim;
 • Kontrolloni nivelet e grumbullimit të të gjitha materialeve harxhuese dhe zëvendësoni kur është e përshtatshme;
 • Te kryejne pastrimin e koshave ne menyre qe ambienti te jete i paster.

Kualifikimet

 • Të ketë eksperienca të mëparshme në këtë profil;
 • Të jetë korrekte dhe disponibël;
 • Të jetë e komunikueshme;
 • Të ketë përkushtim maksimal gjatë orarit të punës;
 • Të jetë e motivuar dhe energjike.

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar ose apliko nga duapune.com.

Kandidatët të cilët plotësojnë kërkesat e lartëpërmëndura, janë të lutur të dërgojnë CV-të e tyre  në adresën e-mail [email protected] ose te kontaktojne ne numrin e telefonit 0697077004


Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".
Coast to Coast Shpk

Coast to Coast Shpk