Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.comKodi Punës: 75825

Recepsioniste Sarande

Sarandë, Shqipëri 12-04-2023 edhe 11 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni: Tipi i punës: Eksperiencë: Kërkohet foto: Letër interesi:

Recepsionist

Kohe e plote

---

Jo

Jo

Rroga mujore: Data e përfundimit: Data e fillimit të punës: Numri i kandidatëve:  

---

12-04-2023

---

---


Përshkrimi

Azure Inn Hotel kerkon te punesoje : Recepsioniste .


Detyrat

 • T'i pergjigjet kerkesave te klienteve per sherbime te ndryshme.
 • Te beje koordinimin me Housekeeping per pastrimin e dhomave.
 • Te jete e afte per shprendarjen e informacionit sipas departamenteve perkatese.
 • I sherben vizitoreve, klienteve, duke treguar nje standart te larte sherbimi ndaj klientit ne cdo kohe.
 • U pergjigjet telefonatave, i transferon ato, merr dhe dergon e-maile.

Kualifikimet

 • Te jete e afte te punoj site on line booking .com etj.
 • Te zoteroje gjuhen angleze.
 • Njohuri ne Paketen Microsoft Office (shtypje ne tastiere, perpilim tabelash etj.).
 • Aftesi te mira komunikimi si direkte ashtu dhe me telefon me klientet, vizitoret, manaxherin dhe stafin.
 • E afte te punoj ne skuader por edhe ne menyre individuale.
 • E afte te koordinoj dhe balancoj punen.Fokusim ndaj sherbimit te klientit.
 • Te kete eksperience pune te ngjashme.

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar ose apliko nga duapune.com.

Te interesuarit te dergojne Cv -te e tyre ne adresen : [email protected]

Ose kontaktoni ne numrin : 355 692036430


Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".
Azure Inn Hotel

Azure Inn Hotel