Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.comKodi Punës: 72713

Recepsioniste Durres

Durres, Shqipëri 20-12-2022 edhe 18 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni: Tipi i punës: Eksperiencë: Kërkohet foto: Letër interesi:

Recepsionist

Kohe e plote

---

Po

Jo

Rroga mujore: Data e përfundimit: Data e fillimit të punës: Numri i kandidatëve:  

---

20-12-2022

---

---


Përshkrimi

Hotel Iliria Internacional është duke kërkuar një kandidate të përshtatshme për pozicionin "Recepsioniste me eksperience".


Detyrat

 • Pritja dhe akomodimi i klienteve.
 • Pritja e telefonatave dhe transferimi i thirrjeve tek personat përkatës.
 • Koordinimi i takimeve, intervistave, eventeve dhe aktiviteteve të tjera.
 • Ruajtja dhe shperndarja e korespondences tek personat perkates.
 • Raportimi i saktë dhe periodik tek menaxheret.

Kualifikimet

 • Te kete perfunduar arsimin e larte.
 • Te kete eksperiencë të mëparshme në të njëjtin pozicion.
 • Te njohe mire programet baze kompjuterike (paketa office), e-mail, etj.
 • Te kete aftësi shumë të mira komunikimi me gojë dhe me shkrim.
 • Te kete një nivel shumë të mirë të gjuhës shqipe dhe angleze (të folur dhe të shkruar).
 • Gjuhet e tjera te huaja perbejne avantazh.
 • Te jete me vendbanim ne Durres.

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar ose apliko nga duapune.com.

Ju lutemi dërgoni aplikimin tuaj të plotë duke përfshirë cv-në tuaj tek adresa: [email protected]

+355 68 203 1909


Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".
HOTEL ILIRIA INTERNACIONAL

HOTEL ILIRIA INTERNACIONAL


INFORMACIONE KONTAKTI