Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.comKodi Punës: 72727

Recepsioniste

Tirane, Shqipëri 21-12-2022 edhe 14 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni: Tipi i punës: Eksperiencë: Kërkohet foto: Letër interesi:

Recepsionist

Kohe e plote

Pak eksperience 0 - 2 vite)

Jo

Jo

Rroga mujore: Data e përfundimit: Data e fillimit të punës: Numri i kandidatëve:  

---

21-12-2022

---

1


Përshkrimi

Communication Progress Sh.p.k, ofrues zgjidhjesh të integruara në fushën e Teknologjisë së Informacionit dhe Komunikimit-TIK, është duke kërkuar një kandidate të përshtatshme për pozicionin"Recepsioniste".  

 

Detyrat

 • Pritja dhe akomodimi i klientëve.
 • Pritja e telefonatave dhe transferimi i thirrjeve tek personat përkatës.
 • Kordinimi i takimeve, intervistave, eventeve dhe aktiviteteve të tjera. 
 • Menaxhimi i porosive të drekës për stafin, komunikimi me shërbimin katering për konfirmimin e porosive të drekës.  
 • Ruajtja dhe shpërndarja e korrespondencës tek personat përkatës.
 • Raportimi i saktë dhe periodik tek menaxherët.

Kualifikimet

 • Të ketë përfunduar arsimin e lartë.
 • Të ketë eksperiencë të mëparshme në të njëjtin pozicion.
 • Të njohë mirë programet bazë kompjuterike (paketa office), e-mail, etj.
 • Të ketë aftësi shumë të mira komunikimi me gojë dhe me shkrim.
 • Të ketë një nivel shumë të mirë të gjuhës shqipe dhe angleze (të folur dhe të shkruar).

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar ose apliko nga duapune.com.

Ju lutemi dërgoni aplikimin tuaj të plotë duke dërguar një CV-në tuaj, tek adresa: [email protected] 


Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".
Communication Progress

Communication Progress Sh.p.k, themeluar në 1998 dhe me pronësi private nga pronare Shqiptare, sjell njëzet vite experiencë në fushën e Teknologjisë së Informacionit dhe Komunikimit-TIK. Të pozicionuar si ofrues zgjidhjesh të integruara horizontalisht e vertikalisht TIK, kompania synon që në mënyrë të vazhdueshme t’i mundesoje rajonit akses në teknologjitë më të avancuara, nëpërmjet vendosmërisë për cilësi dhe mbështetjes për inovacion.

 

Aktualisht kompania punëson 40+ profesionistë të talentuar dhe ka adoptuar një përqasje efektive dhe të besueshme menaxhimi organizativ. Njerëzit tanë dhe portofoli i pasur i shërbimeve e kompetencave na jep mundësinë të ofrojmë zgjidhje të kompletuara për biznese dhe organizata të cdo tipi e përmase.

 

Fushat e Shërbimeve të Konsulencës dhe Zbatimit:

 

Software: Zgjidhje për Ndërmarrjen dhe Administratën Publike, Portale dhe Faqe Web, Sisteme të Arkivimit Elektronik, Zgjidhje GIS (Sisteme Informacioni Gjeografik) Desktop dhe Web, Integrim Sistemesh, Zhvillime bazuar në kërkesa specifike të klientit

 

Infrastrukturë Komunikimi: Gamë e plotë produktesh dhe shërbimesh për komunikimet Voice, Data dhe Video

 

Infrastrukturë IT: Zgjidhje kost-efektive dhe me performance të lartë për Infrastrukturën IT, Dhoma Server-ash, Mjedise Teknologjike

 

Edukim Elektronik dhe Interaktiv: Tabelë mësimore (whiteboard) interaktive, mësim në distancë, konferenca audio vizive


INFORMACIONE KONTAKTI