Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.comKodi Punës: 81927

Punonjës Magazine

Tirane, Shqipëri 30-09-2023 edhe 8 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni: Tipi i punës: Eksperiencë: Kërkohet foto: Letër interesi:

Magazinier

Kohe e plote

---

Jo

Jo

Rroga minimale bruto: Rroga maksimale bruto: Data e përfundimit: Data e fillimit të punës: Numri i kandidatëve:  

---

---

30-09-2023

---

---


Përshkrimi

Rossmann-Lala eshte pjese e Grupit Gjerman Rossmann me shtrirje ne  8 shtete , mbi 4,500 degë: Ne jemi një nga zinxhirët kryesorë të marketeve  në Evropë – dhe një biznes i vërtetë familjar. Ne jemi për bashkëpunim mirënjohës në të cilin të gjithë japin një kontribut të çmuar në suksesin tonë. Sepse ne e dimë shumë mirë: Janë punonjësit tanë me pikat e tyre të forta individuale dhe personalitetet që e bëjnë markën tonë atë që është.

Bashkëpunimi  jonë :

 Ne vlerësojmë veçantinë e çdo individi – veçanërisht atë të punonjësve tanë. Aftësitë dhe karakteret e tyre të ndryshme na bëjnë të fortë dhe të suksesshëm. Për ne, nuk ka asnjë "perfekt" që vlen për të gjithë. Rezultatet tuaja ne shkolle apo eksperiencat tuaja ne CV-të nuk jane ne fokusin tone – ajo që ka rëndësi  për ne është aftesite tuaja komunikuese  dhe motivimi ne pune  Në jetën tonë të përditshme dinamike, ne gjithmonë gjejmë një unitet të përzemërt dhe krijojmë së bashku. Ne e vlerësojmë progresin dhe jemi krenarë për risitë dhe zhvillimet tona.

Vend Vakant : Punonjës magazine

Pershkrimi i Punes

Punonjesi ka per detyre te pergatise porosine , te sistemoje mallin , te vendose perkthimet    e mallit ne magazinen qendrore“Rossmann & Lala” ne lidhje me detyrat bashkengjitur  .


Detyrat

Detyrat tuaja ditore

 • Pergatitja me saktesi e porosise sipas listave te mbledhjes se mallit.
 • Sistemimi me saktesi I mallit sipas listave te vendosjes se mallit.
 • Etiketim I perkthimeve te produkteve te magazines.
 • Verifikim I datave te skadences ne produktet e magazines.
 • Mbajtja paster dhe me rregull I vendit te punes.
 • Nuk ka probleme gjatë ngritjes dhe lëvizjes së sendeve që peshojnë deri në 20 kg

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar ose apliko nga duapune.com.
 • Vendndodhja: Autostrada Tirane-Durres Bashkim Shkurti , Tirane, Albania ( prane Coca-Cola )
 • Punësimi: Kontrate pa afat-sipas Kodit te Punes Shqiperi
 • Koha e punes :Kohë e plotë 39 Ore ne Jave dhe me gadishmeri per te kryer ore shtese te pagueshme
 • Zona: Logjistika dhe magazina

Ofrohen;

 • Benefite ekstra pas vitit te pare te punes

Pse ROSSMANN-LALA?

Ju na njihni: Sigurisht që keni qenë në dyqanin afer banimit tuaj.

Njihuni me ne si punëdhënës tani – ne po ju presim te na kontaktoni.

Dergo CV me email : [email protected]

Afati i aplikimit : 30/09/2023

 

Vetem kandidatet e pershtatshem do te kontaktohen per interviste pune.


Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".
Rossmann&Lala

Ofron per konsumatoret larmishmeri produktesh nga markat me te njohura Gjermane dhe me gjere, me kualitet 100% Gjerman, per kujdesin personal, kozmetike te shumeanshme, ushqime bio per femije dhe te rritur, ndihmues shtepiak etj. 

​Rossmann prej me shume se 2 vitesh eshte pozicionuar edhe ne Kosove, ku numeron 9 dyqane per momentin. 


INFORMACIONE KONTAKTI