Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.comKodi Punës: 71938

Punonjes/e Fasonerie

Durres, Shqipëri 20-02-2023 edhe 17 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni: Tipi i punës: Eksperiencë: Kërkohet foto: Letër interesi:

Tjeter

Kohe e plote

---

Jo

Jo

Rroga mujore: Data e përfundimit: Data e fillimit të punës: Numri i kandidatëve:  

45000 ALL

20-02-2023

28-10-2022

---


Përshkrimi

Kompania jone e cila operon prej me shume se 15-vjetesh ne tregun Shqiptar, ne fushen e prodhimit te kepuceve tashme kerkon te zgjeroje stafin.

Ne jemi nje nga kompanite me te suksesshme e me te organizuara ne tregun shqiptar dhe operojme sipas kodit te punes duke respektuar te gjitha te drejtat e punetoreve.

Kerkohen punetore Meshkuj-Femra ne pozicionet:

  • Punetor i procesit te injektimit.
  • Punetor/e i procesit te Perfundimit te kepuces.

Kualifikimet

  • Te kete deshire per te mesuar
  • Te bashkpunoje ne grup

Kompania operon sipas rregullores se kodit te punes, me kushte shume te mira pune dhe paga te kenaqshme duke filluar nga 45000 lek ne muaj.

*TRANSPORTI FALAS*

Te interesuarit duhet te kontaktojne Cel: 0694569720


Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".
Protec Shoes

Protec Shoes