Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Mirëseerdhët në duapune.comTirane, Shqipëri 29-08-2022 edhe 16 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.


Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Tjeter
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
---
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
29-08-2022
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

Olimpia Gips kerkon te punesoje: Punetore dhe Usta Gipsi/Dekori:

  • Mosha e preferuar deri 30 vjec;
  • Paga e kenaqeshe;
  • Kushte shume te mira pune.

Adresa : Tirane 21 Dhjetori Rruga Muhedin Llagani 

Te gjithe te interesuarit mund te kontaktojne ne numrin e telefonit: 0692050360


Kujdes

Aktualisht ju nuk keni një CV të ruajtur në sistem. Për të aplikuar në këtë pozicion pune, ju mund të krijoni një CV të re ose të ngarkoni një ekzistuese në sistem, duke klikuar këtu.Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".


Olimpia Gips

OLIMPIA GIPS

Prodhime dhe montime te dekoreve allcive , punime te ndryshme kartonxhezi ( mure ndares , tavane te varur, tavane 60X60, ) prodhime spotesh allcie inkaso. Bejme dhe modelime te personalizuara sipas projekteve te arkitekeve.  Misioni ynë është të arrijmë qëllimet, aprovimin dhe pëlqimin e klientit falë korrektësisë dhe cilësisë të produktev...

INFORMACIONE KONTAKTI

Profili i Kompanisë Kontakto kompaninë në WhatsApp Punët aktive të kompanisë