Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.comKodi Punës: 78259

Punetor Stampimi

Tirane, Shqipëri 21-06-2023 edhe 22 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni: Tipi i punës: Eksperiencë: Kërkohet foto: Letër interesi:

Punetor

Kohe e plote

---

Jo

Jo

Rroga mujore: Data e përfundimit: Data e fillimit të punës: Numri i kandidatëve:  

---

21-06-2023

---

---


Përshkrimi

Kraco kerkon te punesoje: Punetor Stampimi.


Detyrat

 • Operojne makinerine e stampimit;
 • Monitoron dhe mban një qasje fleksibel për të punuar për të përmbushur kerkesat e punes në ekip;
 • Vëzhgone dhe ruan nivelet e sigurisë me vëmendje të veçante për makineri dhe paisjeve elektrike;
 • Asiston ne trajnime për të përmbushur kerkesat e legjislacionit;
 • I permbahet nje niveli te rrepte të higjenes personale dhe te vendit të punes;
 • Menaxhon me eficence orarin e punes;
 • Punon si pjese e një ekipi të perzgjedhur, por gjithashtu i afte vendime të pavarura;
 • Brenda standarteve te paracaktuar nga Departamenti Teknik;
 • Ndërlidhen dhe bashkpunojne me departamente te tjere ne departamentin e prodhimit;
 • Te ndermarre detyra të tjera brenda Departamentit te Prodhimit.

Kualifikimet

 • Te kete eksperience me makineri stampimit, shtypshkornje dhe fusha te ngjashme;
 • Të ketë aftësi të mira komunikuese dhe bashkëpunuese. I/e orientuar drejt arritjes së rezultateve në punët në grup;
 • Të jetë energjik/e, të ketë iniciativë dhe kreativitet, të ofroj ide të reja në çështje të ndryshme lidhur me procesin e punës, dhe të ketë vëmendje të përkushtuar ndaj detajeve në interesin më të mirë të Kompanisë.

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar ose apliko nga duapune.com.

Kandidatet e interesuar  mund te na kontaktoni ne numrin e telefonit: 0688043685.

Ju njoftojme se të gjitha aplikimet do të trajtohen me konfidencialitet të plotë sipas ligjit Nr9887 percaktuar nga Kuvendi i Shqipërisë për "Mbrojtjen e të Dhënave Personale".


Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".
KRACO

Çdo ditë universi i produkteve të kompanisë KRACO ofron 250.000 konsumime. KRACO është kompani prodhuese, lider në Shqipëri në prodhimin e përgatitjeve për pije të ngrohta, përgatitjeve për pije të ftohta si edhe përgatitjeve për ëmbëlsira. Kompania KRACO filloi aktivitetin në vitin 1997 si një nga kompanitë e para në industrinë e prodhimit të produketeve ushqimore.


INFORMACIONE KONTAKTI