Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.comKodi Punës: 74172

Punetor Pastrimit dhe Mirembajtjes Teknike

Tirane, Shqipëri 21-02-2023 edhe 17 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni: Tipi i punës: Eksperiencë: Kërkohet foto: Letër interesi:

Mirëmbajtës Godine

Kohe e plote

---

Jo

Jo

Rroga mujore: Data e përfundimit: Data e fillimit të punës: Numri i kandidatëve:  

---

21-02-2023

---

---


Përshkrimi

Punonjesi ne kete detyre eshte pjese perberese e ekipit te mirembajtjes se nderteses ABA Business Center.


Detyrat

  • Perdor makinerite dhe mjete specifike per heqjen e papastertive dhe larjen e siperfaqeve te brendeshme te nderteses;
  • Realizon larjen e pjeses se brendeshme te fasades se nderteses, larjen e pjeses se jashtme te fasades se nderteses duke perdorur vinçin me kosh te varur te instaluar ne taracen e nderteses;
  • Kryen sistemimin dhe transportin e materialeve dhe mobiljeve te ndryshme te Gener 2 brenda nderteses;
  • Kryen pastrimin dhe larjen e pllakave metalike dhe pjeses se dukeshme te njesive teknike (ndriçuesa, njesi te brendeshme kondicionimi, tabela treguese) ne tavanet e varur te hapesirave brenda nderteses;
  • Nen udhezimin dhe asistencen e personelit teknik perkates, kryen pastrimin periodik te siperfaqes se jashtme te njesive teknike te instaluara ne ndertese (tubacione, pompa, depozita uji, njesi teknike);
  • Vete dhe/ose ne bashkepunim me personelin teknik kryen kontrollin dhe riparimin e tubacioneve dhe paisjeve hidro-sanitare te instaluara ne ndertese;
  • Vete dhe/ose ne bashkepunim me personelin e mirembajtjes kryen kontrollin dhe riparimin e mekanizmave (brava, mentesha) te dyerve dhe dritareve te instaluara ne ndertese;
  • Vete dhe/ose ne bashkepunim me personelin e mirembajtjes kryen kontrollin dhe riparimin e makinerive te pastrimit (fshirje/larje) dhe te vinçit per pastrimin e fasades;
  • Zbaton me korrektesi rregullat e etikes, te sigurimit teknik dhe disiplines ne pune.

Kualifikimet

Edukimi: Preferohet arsim i mesem

 

 


Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar ose apliko nga duapune.com.

Te interesuarit, jane te lutur te kontaktojne ne adresat e meposhtme:

e-mail: [email protected]

cel:  0692772456


Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".
Gener 2 sh.p.k.

Gener 2 is an award –winning company that has established itself as a most reputable and prestigious construction, project management and engineering name in Albania.

Over the past decades, Gener 2 has swiftly developed from a simple construction local based company to an ambitious multi industrial organization that offers quality work by being innovative, trustworthy and committed to excellence.

Gener 2 prides itself on the many in-house and self-sufficient services that we perform, such as engineering and design management, coordination, and supervision of various privately owned and government funded construction and development activities, as well as the collaboration with various prestigious national and international firms and institutions.

Gener 2 is currently developing and implementing numerous projects in many locations nationwide, combining the knowledge of the team, their skills and acquired experience.


INFORMACIONE KONTAKTI