Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.comKodi Punës: 74198

Prezantues/e showroomi

Tirane, Shqipëri 21-02-2023 edhe 18 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni: Tipi i punës: Eksperiencë: Kërkohet foto: Letër interesi:

Menaxher i Marrëdhënieve me Klientin

Kohe e plote

---

Jo

Jo

Rroga mujore: Data e përfundimit: Data e fillimit të punës: Numri i kandidatëve:  

---

21-02-2023

---

---


Përshkrimi

Karrige Pogradeci SHPK lider ne prodhimin, tregtimin e mobiljeve dhe arredimin e bareve-restoranteve kerkon : Prezantues/e showroomi. 


Detyrat

 • Mirepret klientet dhe u prezanton showroomin me etike te larte profesionale.
 • Te arrije te kuptoj klientet dhe kerkesat qe ata kane.
 • Te ofroj keshilla qe i vijne ne ndihme klientit per t'i qartesuar ata per pyetje te ndryshme qe mund te kene. 
 • Te arrije te finalizoje shitjen dhe marrjen e porosise. 
 • Te arrije ti transmetoj porosine e sakte Departamentit te shitjeve.

Kualifikimet

 • Te jete i komunikueshem, i shkathet.
 • Te jete i motivuar per te mesuar gjera te reja.
 • Te jete serioz dhe korrekt ne oraret e punes.
 • Perben avantazh njohja e nje gjuhe te huaj (preferohet anglisht).
 • Perben avantazh perdorimi i microsoft office (word, exel).

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar ose apliko nga duapune.com.

Ofrohet:

 • Kushte te mira puna.
 • Paga e kenaqshme.
 • Transport i siguruar nga kompania.
 • Kontrat pune sic e percakton ligji.

Te interesuarit te dergojne CV e tyre ne e-mailin: [email protected] 

Adressa: Rruga Bylis, Kashar, Albania 900m poshte QTU-se 


Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".Karrige Pogradeci

Karrige Pogradeci Shpk - kompania lider per prodhimin, tregtimin e mobiljeve dhe arredimin e bareve dhe restoranteve