Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.comDurres, Shqipëri 11-02-2022 edhe 18 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Përkthyes
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
Pak eksperience (0 - 2 vite)
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
11-02-2022
Data e fillimit të punës
Numri i kandidatëve
1

Përshkrimi

Prosperous Globe Human Resources Company Limited kërkon te punësojë: 

Përkthyes/Interpretues  Kineze(Mandarin) - Shqip dhe Shqip - Kineze(Mandarin)

Kualifikimet

Kriteret:

  • Të jetë njohës i mirë i gjuhës kineze(Mandarin).
  • Të ketë aftësi të mira komunikimi.
  • Të ketë njohuri bazike ne përdorimin e kompjuterit. 
  • Patenta përbën avantazh.
  • Pagë e kënaqshme dhe kushte të mira pune.

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar këtu ose apliko nga duapune.com.

Të interesuarit duhet të dërgojnë CV-në e tyre në adresën [email protected] ose të na telefonojnë në: +355692639295

Adresa: Shkembi i Kavajes, Durres


Kujdes

Aktualisht ju nuk keni një CV të ruajtur në sistem. Për të aplikuar në këtë pozicion pune, ju mund të krijoni një CV të re ose të ngarkoni një ekzistuese në sistem, duke klikuar këtu.Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".


Prosperous Globe Human Resources Company Limited

Prosperous Globe Human Resources Company Limited is a recruitment agency company in Durres. We assist clients in Human Resources matching and provide professional advice to them on Human Resources strategies and plannings. We iden?fy recruitment needs of our clients and refer the best candidates for each job.

INFORMACIONE KONTAKTI

Profili i Kompanisë Kontakto Prosperous Globe Human Resources Company Limited në WhatsApp Punët aktive të kompanisë