Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.comKodi Punës: 78237

Pergjegjes Prodhimi

Tirane, Shqipëri 21-06-2023 edhe 22 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni: Tipi i punës: Eksperiencë: Kërkohet foto: Letër interesi:

Tjeter

Kohe e plote

Mesatare 3 - 10 vite)

Jo

Jo

Rroga mujore: Data e përfundimit: Data e fillimit të punës: Numri i kandidatëve:  

---

21-06-2023

---

---


Përshkrimi

Partner  kerkon te punesoje nje Pergjegjes Prodhimi per nje kompani ne industrine fotovoltaike. 


Detyrat

 • Përgjegjës për ndjekjen e zbatimit të manualeve dhe procedurave të aplikueshme mbi produktet si per lëndën e parë ashtu edhe ato të përfunduara.
 • Përgjegjës për përmirësimin e proceseve të prodhimit dhe matjen kohore të tyre në efekt të rritjes së efikasitetit në punë.
 • Përgjegjës për komunikimin me Drejtorin e Prodhimit me qëllim propozimet për përmirësim të cilësisë sipas gjetjeve nga raportet e cilësisë.
 • Përgjegjës për asistencën në komunikimin me klientët në rastet kur departamenti i shitjeve përballet me situata që lidhen me cilësinë e produktit.
 • Përgjegjës për monitorimin dhe implementimin e procedurave të kontrollit të cilësisë duke u siguruar që produkti i përfunduar të jetë sipas pritshmërisë së klientit.
 • Sigurohet që procesi i verfikimit te instalohet dhe të kryhet në cdo hallkë të prodhimit.
 • Sigurohet që secili nga punonjësit të ketë, të mirëmbajë dhe të përdori veglat përkatëse sipas procesit të punës.
 • Sigurohet për inventarizimin e veglave individuale të punës për secilin punonjës.
 • Sigurohet për ruajten e harmonisë në ambientin e punës dhe balancimin e cdo keqkuptimi/konflikti të krijuar.
 • Përgjegjës për zbatimin e rregullave të sigurimit Teknik sipas standateve për të gjithë personelin e departamentit mekanik.

 


Kualifikimet

 • Të ketë përfunduar Arsimin e Lartë në degët e Inxhinierisë (Preferohet Inxh.Mekanike);
 • Eksperiencë të mëparshme në prodhim dhe manaxhim cilësie prej të paktën 5 vitesh;
 • Të jetë i mirë organizuar dhe të ketë aftësi menaxheriale;
 • Të jetë i aftë për të negociuar;
 • Të zotëroj gjuhën angleze;
 • Të ketë leje drejtimi automjeti – klasi B;

 

Punohet : E hënë – E premte / Ora : 08:15 – 16:15 / Transporti i siguruar nga kompania

 


Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar ose apliko nga duapune.com.

Aplikoni në [email protected]   ose +355675007771

 

.


Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".
Partner.al

Partner.al është një kompani e cila ofron konsulencë në sektorin e shitjeve, përzgjedhje stafi për biznese në të gjithë Shqipërine & trajnime në të gjitha fushat e shitjes. Eksperienca shumë vjeçare e stafit të saj në sektorin e shitjeve dhe njohja shumë e mirë e tregut shqiptar dhe rajonal, përben një nga bazat kryesore mbi të cilat Partner.al do të mbështetet për të ofruar shërbimet e saj. Partner.al i ofron bizneseve mjetet e nevojshme në mënyrë që të shtojnë vlerën duke u fokusuar në rezultate, produktivitet, cilësi, & kënaqësinë e klientit.


Partner.al është e specializuar në rekrutime, përzgjedhje stafi, Partner.al Sh.p.k është themeluar në Tiranë, Shtator 2017 nga Znj. Jonela Rama dhe Z. Aldi Qose pas shumë vitesh eksperiencë në shitje, administrim dhe sherbimet e rekrutimit.


INFORMACIONE KONTAKTI