Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
Smart Home Albania

Smart Home Albania është kompania e parë në Shqipëri me fokus sistemet Smart Home. Kompania ofron sistemet më inovative me fokus rritjen e komfortit, uljen e faturës së energjisë elektrike dhe njëkohësisht rritjen e sigurisë. Smart Home Albania është realiteti me ofertën që garanton raportin cilësi-çmim më të mirë në treg. SMART HOME ALBANIA - Një mënyrë më e zgjuar jetese! Është koha për një jetesë të zgjuar ! Sistemet Sma...

INFORMACIONE KONTAKTI

--- Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë

Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Menaxher Shitjesh
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
Pak eksperience (0 - 2 vite)
Kërkohet foto
Po
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
30-06-2021
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

Smart Home Albania është kompania e parë në Shqipëri me fokus sistemet Smart Home. Kompania ofron sistemet më inovative me fokus rritjen e komfortit, uljen e faturës së energjisë elektrike dhe njëkohësisht rritjen e sigurisë.Smart Home Albania është realiteti me ofertën që garanton raportin cilësi-çmim më të mirë në treg.

Me rastin e hapjes se showroom-it me inovativ ne Ballkan kerkon; Perfaqesuese Shitjesh ne Showroom

Detyrat

 • Pritje e Klienteve ne Showroom dhe orientimi ne zonat e caktuara te Showroomit ne varesi te kerkesave te klientit per sistemet e interesuara;
 • Prezantimi i sistemeve dhe zgjidhjeve ne ambientet e showroom-it;
 • Orientim dhe sugjerim për klientet mbi produktet dhe cmimet, duke u mbeshtetur në kërkesat e tyre;
 • Marrja e informacionit te nevojshem nga klientet per pergatitjen e ofertave ne Excel;
 • Faturimi i artikujve të shitur;
 • Miremban postacionin e punes .

Kualifikimet

 • Aftësi shumë të mira komunikuese dhe organizative, për të zgjidhur situata të ndryshme me efikasitet;
 • Të gatshëm për të mësuar vazhdimisht dhe per t'i parë proceset në detaje;
 • Preferohet me eksperiencë pune në shitje ose menaxhim;
 • Preferohet të ketë mbaruar arsimin e lartë;
 • Perparesi kandidatet qe njohin Excel dhe gjuhen Angleze;

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar këtu ose apliko nga duapune.com.

Ofrojme:

 • Ambient Pune motivues dhe dinamik ;
 • Page baze plus bonuse mbi shitje te realizuara apo iniciuara;
 • Vleresim performance cdo 3-6 muaj;
 • Mundesi per rritje ne detyre;
 • Mundesi per trajnime tek furnitoret.   

Ju lutem dergoni CV tuaj tek : [email protected]


Kujdes

Aktualisht ju nuk keni një CV të ruajtur në sistem. Për të aplikuar në këtë pozicion pune, ju mund të krijoni një CV të re ose të ngarkoni një ekzistuese në sistem, duke klikuar këtu.Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".