Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.comPogradec, Shqipëri 11-02-2022 edhe 18 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Tjeter
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
---
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
11-02-2022
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

Kompania Kadiu sha lider në industrinë automotive është në rritje të vazhdueshme dhe në zgjerim të pikave të saj të shitjes në të gjithë vendin.
Për këtë arsye kompania kërkon Përfaqësues Shitjesh, 
për qytetin e Pogradecit.

Detyrat

 • Njohja shumë e mirë e produkteve te kompanise.
 • Mbikëqyrje e klientëve ne rajonin përkatës.
 • Këshillimi i klientëve gjatë blerjes.
 • Kontaktim dhe ofertim i klientëve te ri.
 • Prezantimi i produkteve të ndryshme dhe ofertave.
 • Bashkëpunim i ngushtë me koleget e departamenteve te tjera.

Kualifikimet

 • Te kete arsim te larte (preferohet fusha e inxhinieriese ose shkencat ekzakte).
 • Te kete aftesi shume te mira komunikuese.
 • Te kete deshire per te mesuar.  
 • Te njohe programet baze ne perdorimin e kompjuterit.
 • Te jete me banim ne zonen e Pogradecit.

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar këtu ose apliko nga duapune.com.

Kompania Kadiu ofron: 

 • Trajnim dhe integrim intensiv dhe profesional.
 • Vend pune modern dhe të sigurte.
 • Pagë mbi mesatare dhe të rregullt dhe ne rritje te vazhdueshme, ne perputhje me progresin e bere.
 • Zhvillim dhe rritje profesionale të karrierës tuaj.

Kandidatët e interesuar mund të dërgojnë një CV në adresën e e-mailit; [email protected]


Kujdes

Aktualisht ju nuk keni një CV të ruajtur në sistem. Për të aplikuar në këtë pozicion pune, ju mund të krijoni një CV të re ose të ngarkoni një ekzistuese në sistem, duke klikuar këtu.Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".


Grupi Kadiu

Kompania Kadiu SH.A u themelua më 10.07.1992, me pronar të vetëm z.Leonard Kadiu, me objektiv të kompanisë tregtinë e pjesëve të këmbimit për mjetet e transportit automobilistik. Kadiu SH.A bashkëpunon me kompanitë më të njohura të pjesëve të këmbimit në Gjermani, si: ZF trading GmbH, MSI, Febi, Pagid, Lemforder, Hella, K+F, FAG, FTE, Victor Reinz, Stabilus, GKN, Sachs, Luk, Ina etj. Me kalimin e kohës, ky bashkëpunim ka ardhur duk...

INFORMACIONE KONTAKTI

 • Autostrada Tiranë-Durrës, Km 3, rruga dytësore, Tiranë
 • Tirane, Shqipëri
 • Tel: +35542407282
 • Mobile:

Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë