Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
Pink and Blue

Rrjeti i Dyqaneve “Pink ’n’ Blue”Na ishte një herë ose i quajtur ndryshe “Pink and Blue“ ishte nisma e firmës së mirënjohur dhe prestigjoze shqiptare “4 & + “ sh.p.k e njohur ne trajtimin e lodrave e artikujve të ndryshëm industriale me shumicë. Aktiviteti yne zë fill qe ne vitet e largeta ’91-’92 atëhere kur tregetia e lire ishte ende nje argument tabu per pjesen me te madhe te popullsisë.

INFORMACIONE KONTAKTI

--- Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë
Tirane, Shqipëri 07-07-2021 edhe 14 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Agjent Shitje
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
---
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
07-07-2021
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

Rrjeti i Dyqaneve “Pink ’n’ Blue” i njohur në trajtimin e lodrave e artikujve të ndryshëm industriale me shumicë e pakicë kërkon të punësojë:

Perfaqesues Shitjesh ne dyqan dhe Agjent Shitjesh, shperndarje & prezantim produktesh

Pink’n’Blue ofron mundësi punësimi për të gjithë ata kandidatë të cilët janë të aftë për të zhvilluar strategjitë e shtitjes së kompanisë duke i ofruar klientëve eksperiencën më të mirë në blerje.

Si përfaqësues i shitjeve në njësinë tregtare, kandidatët do të luajnë një rol kyç në menaxhimin dhe negocimin me klientët e pranishëm.

Detyrat

Detyrat:

 • Sigurohet që klientët të marrin shërbim të shpejtë dhe cilësor;
 • Mirëpret dhe orienton klientët në përputhje me nevojat e tyre;
 • Prezanton produktet ekzistuese dhe ato të reja te klienti;
 • Informon klientin lidhur me gamën e produkteve të ofruara dhe demostron/shpjegon përdorimin dhe funksionimin e produktit për shitje;
 • Këshillon klientin për përdorimin dhe kujdesin lidhur me produktin përkatës;
 • Përgjegjës për mirëmbajtjen, organizimin dhe pozicionimin e produkteve në njësinë tregtare/showroom;
 • Informon klientin lidhur me çmimet e produktit dhe mënyrat e mundshme të pagesës;
 • Realizon shitjen në sitemin elektronik dhe menaxhon arkën pa diferenca;
 • Menaxhon komentet e klientëve sipas standarteve të kërkuara;
 • Mban marrëdheniet me subjektet e tjera, filialet, furnitorët etj;
 • Realizon inventarët dhe raporton rezultatet.

Kualifikimet

Kualifikime dhe Kritere te pozicionit:

 • Aftësi të shkëlqyera komunikimi;
 • Energjik dhe të pëlqejë punën në marrëdhënie me klientin;
 • Të jetë fleksibël me oraret;
 • Të jetë i/e sjellshme dhe i/e gatshme për të mësuar dhe për të punuar në grup;
 • Njohuri bazë në gjuhën angleze për sa i përket komunikimit;
 • Njohuri bazë të kompjuterit;
 • Konsiderohet avantazh eksperienca të mëparshme në shitje;
 • Ndershmëri dhe integritet.

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar këtu ose apliko nga duapune.com.

Te gjithe te interesuarit mund te dergojne CV-te e tyre ne adresen e email-it: [email protected]

Ose mund te kontaktojne ne numrin e telefonit; 355 68 806 4400

Ky përshkrim pune nuk është gjithëpërfshirës. Punëmarrësi mund të kryejë edhe detyra të tjera për plotësimin e nevojave të kompanisë.

Ju informojmë se vetëm kandidatët e përzgjedhur do të njoftohen për intervistë.


Kujdes

Aktualisht ju nuk keni një CV të ruajtur në sistem. Për të aplikuar në këtë pozicion pune, ju mund të krijoni një CV të re ose të ngarkoni një ekzistuese në sistem, duke klikuar këtu.Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".