Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.comKodi Punës: 74079

Përfaqësues/e shitjesh në terren

Tirane, Shqipëri 21-02-2023 edhe 18 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni: Tipi i punës: Eksperiencë: Kërkohet foto: Letër interesi:

Specialist Shitjesh

Kohe e plote

Pak eksperience 0 - 2 vite)

Jo

Jo

Rroga mujore: Data e përfundimit: Data e fillimit të punës: Numri i kandidatëve:  

---

21-02-2023

---

---


Përshkrimi

ESDP Sh.p.k është duke kërkuar një kandidat/e të përshtatshëm/me për pozicionin “Përfaqësues/e shitjesh në terren”, i/e cili/a do të jetë pjesë e ekipit të zhvillimit të biznesit.


Detyrat

 • Prezantimi teknik dhe promovimi i produkteve software-ike qe ofron shoqëria jonë pranë klientëve, në selinë e ndërmarrjes së tyre, në mënyrë virtuale, ose në zyrat tona.
 • Identifikimi dhe menaxhimi i mundësive të ndryshme për të rritur e konsoliduar shitjet. 
 • Identifikimi i klientëve potencialë.
 • Menaxhimi i marrëdhënieve me klientët. 
 • Mirëmbajtje dhe përditësim periodik i të dhënave të klientëve.
 • Pjesëmarrje në aktivitete promovuese dhe identifikimi i fushatave dhe përpjekjeve të tjera promovuese.
 • Raportim periodik te drejtuesi i njësisë.

Kualifikimet

 • Të ketë të paktën një vit eksperiencë pune në një pozicion të ngjashëm.
 • Te ketë patentën B dhe të jetë i/e aftë të qarkullojë me automjet në mënyrë të pavarur.
 • E preferueshme që aplikanti/ja të ketë përfunduar studimet në degët Menaxhim Biznesi ose Teknologji Informacioni.
 • Të ketë aftësi të mira komunikimi dhe bashkëveprimi me klientët dhe kolegët.
 • Të ketë aftësi të mira të planifikimit, organizimit dhe menaxhimit të kohës.

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar ose apliko nga duapune.com.

Personat e interesuar mund te dergojne CV-ne e tyre ne adresen e email: [email protected]

Ju mirepresim te beheni pjese e ekipit tone!


Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".
ESDP Sh.p.k.

ESDP është shoqëria e parë shqiptare në fushën e projektimit dhe prodhimit të sistemeve embedded dhe të pajisjeve elektronike të krijuara sipas nevojave të klientit (custom-made). ESDP ka filluar të punojë së fundmi në sektorin e ri të software-ve të fiskalizimit, me anë të aplikacioneve të miratuara easyPos dhe easyInvoice. 


INFORMACIONE KONTAKTI