Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.comKodi Punës: 81957

Përfaqësues/e Shitjesh në Showroom

Tirane, Shqipëri 16-10-2023 edhe 14 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni: Tipi i punës: Eksperiencë: Kërkohet foto: Letër interesi:

Menaxher Shitjesh

Kohe e plote

Pak eksperience 0 - 2 vite)

Po

Jo

Rroga minimale bruto: Rroga maksimale bruto: Data e përfundimit: Data e fillimit të punës: Numri i kandidatëve:  

---

---

16-10-2023

---

---


Përshkrimi

Smart Home Albania është kompania e parë në Shqipëri me fokus sistemet Smart Home. Kompania ofron sistemet më inovative me fokus rritjen e komfortit, uljen e faturës së energjisë elektrike dhe njëkohësisht rritjen e sigurisë.Smart Home Albania është realiteti me ofertën që garanton raportin cilësi-çmim më të mirë në treg. Me rastin e hapjes se showroom-it me inovativ ne Ballkan kerkon; Perfaqesuese Shitjesh ne Showroom


Detyrat

 • Pritje e Klienteve ne Showroom dhe orientimi ne zonat e caktuara te Showroomit ne varesi te kerkesave te klientit per sistemet e interesuara;
 • Prezantimi i sistemeve dhe zgjidhjeve ne ambientet e showroom-it;
 • Orientim dhe sugjerim për klientet mbi produktet dhe cmimet, duke u mbeshtetur në kërkesat e tyre;
 • Marrja e informacionit te nevojshem nga klientet per pergatitjen e ofertave ne Excel;
 • Faturimi i artikujve të shitur; Miremban postacionin e punes .

Kualifikimet

 • Aftësi shumë të mira komunikuese dhe organizative, për të zgjidhur situata të ndryshme me efikasitet;
 • Të gatshëm për të mësuar vazhdimisht dhe per t'i parë proceset në detaje;
 • Preferohet me eksperiencë pune në shitje ose menaxhim;
 • Preferohet të ketë mbaruar arsimin e lartë;
 • Perparesi kandidatet qe njohin Excel dhe gjuhen Angleze;

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar ose apliko nga duapune.com.

Ofrojme:

 • Ambient Pune motivues dhe dinamik ;
 • Page baze plus bonuse mbi shitje te realizuara apo iniciuara;
 • Vleresim performance cdo 3-6 muaj;
 • Mundesi per rritje ne detyre;
 • Mundesi per trajnime tek furnitoret. 

  Ju lutem dergoni CV tuaj tek : [email protected]


Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".
Smart Home Albania

Smart Home Albania është kompania e parë në Shqipëri me fokus sistemet Smart Home. Kompania ofron sistemet më inovative me fokus rritjen e komfortit, uljen e faturës së energjisë elektrike dhe njëkohësisht rritjen e sigurisë. Smart Home Albania është realiteti me ofertën që garanton raportin cilësi-çmim më të mirë në treg. SMART HOME ALBANIA - Një mënyrë më e zgjuar jetese! Është koha për një jetesë të zgjuar ! Sistemet Smart Home sjellin siguri, fleksibilitet, efiçencë energjie dhe komfort në gjitha hapësirat e shfrytëzuara për jetesë. Falë inovacionit që sjellin, çdo projekt me home automation do të jetë një investim i zgjuar, të cilin do ta vërtetojë e ardhmja. Smart Home Albania është zgjidhja që ju po kërkoni për investimin që po kryeni në apartamentin, vilën, zyrën , biznesin apo hotelin tuaj. Smart Home Albania është distributor zyrtar ekskluziv i gjigandit prodhues amerikan TIS Texas Intelligent Systems. Nëpërmjet TIS, Smart Home Albania ofron sisteme automatizimi për shtëpi, zyra, hotele të ndërtuar e funksionalë tashmë si dhe për objekte në ndërtim e sipër. Ide, stil dhe thjeshtësi janë ato cfarë definojnë TIS dhe Smart Home Albania si distributor. Jemi dedikuar ekskluzivisht arritjes së përsosmërise në home automation. Ne e kuptojmë çfarë është më e rëndësishme për ju, kështu që nëse po invenstoni në një ndërtim të ri dhe keni vendosur për home automation besojini Texas Intelligent Systems dhe Smart Home Albania.