Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.comKodi Punës: 78277

Përfaqësues/e brandi dhe Marketingu për Farmaci

Tirane, Shqipëri 22-06-2023 edhe 23 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni: Tipi i punës: Eksperiencë: Kërkohet foto: Letër interesi:

Menaxher Marketingu

Kohe e plote

---

Jo

Jo

Rroga mujore: Data e përfundimit: Data e fillimit të punës: Numri i kandidatëve:  

---

22-06-2023

---

---


Përshkrimi

Farmix shpk kërkon të punesojë ; Përfaqësues/e brandi & Marketingu për Farmaci


Kualifikimet

Kërkesa për kandidatet:

  • Aftësi shumë të mira negociuese dhe komunikuese;
  • Eksperienca ne kete sektor eshte kusht.
  • Të ketë njohuri të mira kompjuterike, paketa office;
  • Aftësi për t'u përballur me klientët dhe per të menaxhuar me efikasitet kërkesat e tyre;
  • Aftësi për të punuar në kushtet e presioneve të ndryshme;
  • I orientuar drejt detajeve;
  • Të ketë aftësi shumë të mira analitike;
  • Aftësi vendimarrëse;
  • Patente e klasit B.

 


Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar ose apliko nga duapune.com.
  • Pagë shumë e mirë bazë dhe Bonus mbi performancën.

Të gjithë aplikantët që plotësojne kushtet e mësiperme mund të dërgojne CV  me email:  [email protected]


Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".
Farmix shpk

Farmix shpk ofron:


INFORMACIONE KONTAKTI