Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
Top Market

Top Market e speciaizuar ne fushata telemarketing te produkteve elektroshtepiake Adresa: Rr "Jusuf Vrioni", Vasil Shanto

INFORMACIONE KONTAKTI

--- Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë
Tirane, Shqipëri 23-06-2021 mbaron sot


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Operator
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
Mesatare (3 - 10 vite)
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
23-06-2021
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

Operatore Telefonik  ne Gjuhen Shqipe Punoni aktualisht ne nje call center dhe paga ne fund te muajit nuk ju del??
Atehere zgjidhja per ju jemi ne. Top Market  eshte ne kerkim te operatoreve telefonik me eksperience
ne call center, per fushaten telemarketing te produkteve elektroshtepiake. 

Ajo qe ne po ju ofrojme:

  • Punesim te perhershem;
  • Paga konkuruese;
  • Mundesi rritjeje profesionalisht;
  • Ambjent dinamik, motivues dhe aktiv;
  • Paga duke filluar nga 36000 leke (te reja) bruto, plus Bonuse;
  • Kontrate pune sipas kodit te punes.

Shënime


Orari: 5 dite ne jave nga e hena ne te premte nga ora 10;00 deri ne 19;00

Per me teper na gjeni prane: Adresa: Rr "Rruga Muhamet Gjollesha

Ose mund te na kontaktoni dhe aplikoni nepermjet  numrit te telefonit 0696969589
Ju Mirepresim


Kujdes

Aktualisht ju nuk keni një CV të ruajtur në sistem. Për të aplikuar në këtë pozicion pune, ju mund të krijoni një CV të re ose të ngarkoni një ekzistuese në sistem, duke klikuar këtu.Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".