Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.comKodi Punës: 77878

Operatorë të Shërbimit të Kujdesit Ndaj Klientit

Tirane, Shqipëri 09-06-2023 edhe 12 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni: Tipi i punës: Eksperiencë: Kërkohet foto: Letër interesi:

Operator

Kohe e plote

---

Jo

Jo

Rroga mujore: Data e përfundimit: Data e fillimit të punës: Numri i kandidatëve:  

---

09-06-2023

---

---


Përshkrimi

Baboon po punëson Operatorë të Shërbimit të Kujdesit Ndaj Klientit 

Pozicioni: Operator i Shërbimit të Kujdesit Ndaj Klientit       

Sektori: Customer Service 

Vendndodhja: Tiranë

Baboon është një kompani shumë e suksesshme në fushën e zhvillimeve teknologjike, ku prej 7 vitesh është lider në ofrimin e shërbimit të porositjes së ushqimit online, por jo vetëm.

Kompania po kërkon të zgjerojë stafin e saj, në pozicionin: "Operatore te sherbimit te kujdesit ndaj klientit".


Detyrat

 • Realizon dhe i përgjigjet telefonatave me klientët.
 • Kontrollon, verifikon dhe pranon në sistem porositë.
 • Informon klientët mbi Aplikacionin dhe shërbimet.
 • U pergjigjet pyetjeve që klientët dërgojnë në chat.
 • Sigurohet që gjithmonë të respektojë rregulloren e punës.
 • Bashkëpunon me koleget për zgjidhjen e problematikave.
 • Transmeton çdo problem dhe ankesë të klientëve, te personat përgjegjës.

Kualifikimet

Kushtet e Punës:

 • Puna organizohet në 3 turne është full time job/ turnet me rotacion.
 • 1 ditë pushimi në jave.
 • Nje vakt ushqimi të përfshirë nga kompania.
 • Transport të perfshire për motive pune.
 • Mundesi reale per promovim dhe rritje ne karriere.

 

Arsimi

 • Të mos jetë në marrëdhënie shkolle.
 • Duhet të ketë njohuri të mira gramatikore dhe njohese e gjuhes angleze.
 • Jane avantazh eksperienca të meparshme pune në poste, taxi, aeroport, agjensi udhetimi, e-commerce.

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar ose apliko nga duapune.com.

Aplikantët e interesuar mund të dërgojnë CV në adresën e email: [email protected]

Të gjitha aplikimet do të trajtohen me konfidencialitet të plotë sipas ligjit Nr. 9887, datë 10.03.2008 i ndryshuar, vendosur nga Kuvendi i Shqipërisë për "Mbrojtjen e të Dhënave Personale".

Baboon të mirëpret!


Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".
Baboon Food Delivery

Baboon Food Delivery