Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
MB Revolution center

Mb Revolution, società operante nel segmento Teleselling luce/gas e Telefonia, opera già nel settore da diversi anni con la collaborazione della Bm Evolution srl, con due sedi in Italia.Interessata a sviluppare sul territorio Albanese questo business.

INFORMACIONE KONTAKTI

--- Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë
Tirane, Shqipëri 31-08-2020 edhe 26 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Operator
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
Pak eksperience (0 - 2 vite)
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
31-08-2020
Data e fillimit të punës
Numri i kandidatëve
6

Përshkrimi

MB Revolution kerkon te zgjeroj stafin e saj ne qytetin e Tiranës!
Per hapjen e nje Call Center te ri ne outbound luce e gas.    

Ofron kushte pune si:

  • Ambient komod dhe serioz.
  • Kontrate pune afatgjate.
  • Bonuse ditore, bonuse javore, bonuse mujore.
  • Mundesi ngritje ne detyre.
  • Staf te pergatitur dhe bashkpunues.
  • Paga baze 350-500 euro.
  • Full time  

Kualifikimet

  • Te flase gjuhen italiane shume mire.
  • Te kete pervoje pune ne kete sektor.

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar këtu ose apliko nga duapune.com.

Te interesuarit te dërgojnë cv në adresën e email [email protected]

ose ne whatsapp ne numrin 00393345253230  

numer kontakti ne Shqiperi 00694052554
Stela Nikolla
MB Revolution!  
Adresa Rruga 5 Maji, Tirane


Kujdes

Aktualisht ju nuk keni një CV të ruajtur në sistem. Për të aplikuar në këtë pozicion pune, ju mund të krijoni një CV të re ose të ngarkoni një ekzistuese në sistem, duke klikuar këtu.Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".