Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.comKodi Punës: 75840

Operatore Finance Fier

Fier , Shqipëri 13-04-2023 edhe 13 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni: Tipi i punës: Eksperiencë: Kërkohet foto: Letër interesi:

Asistent Finance

Kohe e plote

Pak eksperience 0 - 2 vite)

Jo

Jo

Rroga mujore: Data e përfundimit: Data e fillimit të punës: Numri i kandidatëve:  

50000 ALL

13-04-2023

17-03-2023

---


Përshkrimi

Kerkohet operatore finance per qytetin e Fierit.Vendi i punes eshte per departamentin e finances .

Do kete ne pergjegjesi pergatitjen e raporteve financiare te ndryshme.Do kete ne pergjegjesi ndjekjen e disa proceseve ditore. Orari i punes 07:30-16:30, pushim dreke ne mes.


Detyrat

  • Do beje rakordime ditore te procesve te punes tek shitja.
  • Do asistoje ne detyra te tjera financiare .
  • Do pergatisi raporte te ndryshme financiare.
  • Do rakordoje me klientet/furnitoret kartelat.
  • Do asistoje ne inventaret mujore te magazines.

Kualifikimet

  • Te kete njohuri baze ne program financiar.
  • Te kete njohuri baze dhe te mira ne proceduren e shitjeve .
  • Te kete njohuri te mira ne perdorimin e paketes Microsoft Office. me shume ne Excel.
  • Te kete deshire per te punuar ne grup.
  • Avantazh : per kandidatet qe kane eksperienca te meparshme ne aktivitete distribucioni.

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar ose apliko nga duapune.com.

Te interesuarit te dergojne CV ne adresen e email: [email protected] ose cel :0686021526


Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".
ROAL FOOD

Kompani Distribucioni me Mallra Ushqimore. Ka rrjetin e saj te shperndares ne Shqiperi dhe ka strukturen e saj me Marres Porosie dhe Shperndares.


INFORMACIONE KONTAKTI