Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.comKodi Punës: 74108

Operator Shitje ne Magazine

Tirane, Shqipëri 18-02-2023 edhe 14 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni: Tipi i punës: Eksperiencë: Kërkohet foto: Letër interesi:

Agjent Shitje

Kohe e plote

---

Jo

Jo

Rroga mujore: Data e përfundimit: Data e fillimit të punës: Numri i kandidatëve:  

---

18-02-2023

---

---


Përshkrimi

Pozicioni i punës: Operator Shitje në magazine

 • Emërtimi i Pozicionit: Operator Shitje në magazine;
 • Lloji i punësimit: Me kohë të plotë;
 • Kërkohen CV.

Përshkrimi:

Shoqëria “Klimateknika TB2” sh.p.k, e cila është një kompani në Shqipëri me fokus në sistemet HVAC, kërkon të zgjerojë stafin duke punësuar operator Shitje në magazinën Prush Vaqarr. Kompania synon punonjës për një angazhim afatgjat, korret dhe bashkëpunues.


Detyrat

 • Regjistrimi i faturave të shitjes në programin që operon subjekti.

Kualifikimet

 • Preferohet Eksperiencë pune e mëparshme në hedhje të dhënash.
 • Përdorim i paketës Microsoft Office;

Ofrohet:

 • Ambient pune motivues dhe dinamik;
 • Pagë bazë;
 • Trajnim mbi programin qe operon kompania;
 • Mundësi për rritje në detyrë;
 • Transporti i Siguruar nga Kompania.

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar ose apliko nga duapune.com.

Ju lutem dergoni CV tuaj në adresat e email-it:

[email protected] 

[email protected];  


Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".
KLIMATEKNIKA TB2 SHPK

15 Vjet përvojë në sistemet e përparuara te Ngrohjes, Ventilimit dhe Ajrit të kondicionuar (HVAC). Klimateknika l.t.d. Projekton, Implementon dhe Miremban sistemet HVAC dhe Sisteme diellore termike, duke përfshirë aplikimet civile dhe industriale, ne perputhje me standartet Europiane dhe Shqiptare te Eficences se Energjise. KLIMATEKNIKA sh.p.k. - Është kompani shqiptare e themeluar në vitin 2000, me kapital 100% shqiptar që operon në fushën e sistemeve te kondicionimit HVAC. Perqasja e teknologjisë më të avancuar dhe aplikimet e saj nga një staf i kualifikuar Teknik dhe Inxhiniere me eksperience, i jep mundësinë Klimateknikes për të siguruar në tregun shqiptar dhe më gjerë, sistemet më të përparuara te Ajrit te kondicionuar, Ngrohjes, Ventilimit dhe prodhimit te aksesoreve HVAC.

Klimateknika është Distributor zyrtar i kompanise Japoneze FUJITSU GENERAL LIMITED, një emër i njohur dhe udhëheqës në fushën e sistemeve të ajrit të kondicionuar. Gjithashtu Klimateknika eshte distributore zyrtare e markave CALPAK dhe CASALS. Importimi i pajisjeve HVAC me kualitetit të lartë, teknologji të përparuar dhe prodhimi i linjës se aksesoreve, na bën krenar të themi se Ne jemi “KLIMATEKNIKA". Por ne nuk duam të njihemi vetëm per faktin e te qenurit “The biggest”, por edhe me te miret gjithashtu. Nëse keni nevojë për një zgjidhje për një dhomë gjumi te vogël, ose hapësirë të madhe jetese, kombinim ynë i teknologjisë dhe projektimit do të ofrojë zgjidhjen më efektive te ajrit të kondicionuar për ju.


INFORMACIONE KONTAKTI