Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.comKodi Punës: 74114

Operator Impianti Prodhimi

Lezhë, Shqipëri 20-02-2023 edhe 16 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni: Tipi i punës: Eksperiencë: Kërkohet foto: Letër interesi:

Tjeter

Kohe e plote

Pak eksperience 0 - 2 vite)

Po

Jo

Rroga mujore: Data e përfundimit: Data e fillimit të punës: Numri i kandidatëve:  

---

20-02-2023

30-01-2023

1


Përshkrimi

Kompania INCA shpk operon të vetmin impiant modern në Ballkanin Perendimor për prodhimin e imputeve bujqësore dhe blegtorale me origjinë shtazore. Po kërkojmë të punësojmë operatore impianti, për të qenë pjesë e ekipit ekzistues të prodhimit.

Përfitimet: 

 • Pagesë mbi mesataren e tregut dhe bonuse mbi prodhimin.
 • Mundësi trajnimi brenda dhe jashtë Shqipërisë për pozicionin nga ana e kompanisë.
 • Mundësi punësimi dhe zhvillimi profesional në një impiant inovativ të këtij lloji në Shqipëri.

Detyrat

 • Të kryejë ndezjen dhe vënien në punë të impiantit të fabrikës duke u siguruar që të jenë ndjekur të gjitha hapat e procedurës së nevojshme për të evituar avari apo komplikime të parashikueshme.
 • Të ndjekë zbatimin e të gjithë procesit të prodhimit duke monitoruar të gjithë parametrat e impiantit dhe përputhshmërinë e tyre kriteret e parashikuar nga eprorët.
 • Të identifikojë avaritë e ndryshme lehtësisht të dallueshme nga ana e tij nëse ka në impiant, si dhe të bashkëpunojë me ekipin e mirëmbajtjes për riparimin e tyre.
 • Të monitorojë riparimet e ndryshme, proceset e mirëmbajtjes së impiantit dhe cdo lloj modifikimi deri në vënien në funksionalitet të plotë të impiantit.
 • Të respektojë udhëzimet e dhëna nga drejtuesit e kompanisë për grafikun e prodhimit në kushtet kohore, sasiore dhe cilësore, ku mirëpriten dhe propozimet për ecuri sa më efektive.
 • Të kryejë kontrollin e cilësisë së produktit përfundimtar dhe të propozojë alternativa për përmirësim
 • Të plotësojë dokumentacionin Tekniko –Ligjor që kërkohet dhe të plotësojë raportet e ndryshme periodike që mund të kërkohen nga ana e drejtuesve të kompanisë.

Kualifikimet

Kualifikimet Baze

 • Diplomë Universitare në inxhinieri mekanike ose megatronike.
 • Eksperiencë e mëparshme pune, preferohet ne fabrika ose perpunim
 • Të ketë njohuri baze mekanike dhe te funksionit te makinerive
 • Njohje e programeve kompjuterike të paketës Microsoft Office;
 • Të ketë leje drejtimi automjeti B.

Kualifikime te Preferuara

 • Te kete njohuri te gjuhes Italiane dhe Angleze.
 • Diplomë Universitare në inxhinieri mekanike ose megatronike.

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar ose apliko nga duapune.com.

Per kedo qe eshte i interesuar te aplikoje apo ka pyetje rreth pozicionit te punes, ju lutemi mos hezitoni te na kontaktoni ne adresen e emailit [email protected] ose [email protected] ose ne numrin e telefonit 0694050642

Per te aplikuar, ju lutem te dergoni ne adresat e mesiperme te emailit CV tuaj, ku me pas do te kontaktoheni nga Dep. i Burimeve Njerezore.

Ju falemnderit,

INCA shpk

 

 


Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".
I.N.C.A shpk

INCA shpk është një kompani e themeluar në vitin 2008 e cila grumbullon, përpunon, tregton në Shqipëri dhe eksporton jashtë vendit të gjitha llojet e nënprodukteve shtazore të destinuara për konsum human. Pas më shumë se një dekade eksperiencë, dhe me besimin e një tregu të gjerë klientësh, INCA ka zgjeruar aktivitetin e saj duke rritur impaktin pozitiv social, ekonomik dhe ambjental e duke kontribuar aktivisht në promovimin e një klime sa më inovatore biznesi.