Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.comKodi Punës: 78298

Operator/e

Tirane, Shqipëri 22-06-2023 edhe 23 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni: Tipi i punës: Eksperiencë: Kërkohet foto: Letër interesi:

Operator

Kohe e plote

---

Jo

Jo

Rroga mujore: Data e përfundimit: Data e fillimit të punës: Numri i kandidatëve:  

---

22-06-2023

---

---


Përshkrimi

Hey të duhet punë!

Je në vendin e duhur!

Kompania ALOPRONTO SRL ofron paga bazë më të larta se pjesa më e madhe e kompanive në Shqipëri!

Bonuse Ditore, Javore, Mujore si dhe 10% Commision për personat që janë në bonus Javor dhe kanë performancë të mirë, pra një konsulent i ri mund të fitojë rreth 150.000-200.000 lekë në muaj!

ALOPRONTO S.R.L një kompani Italiane me degë në Tiranë tashmë prej 2 vitesh po kërkon të rekrutojë individë të cilët zoterojnë një nga gjuhët: Italisht, Anglisht, Frengjisht, Gjermanisht.

Nëse keni eksperienca të mëpareshme në këtë sektor atëhere ne ju sigurojmë një ambient ndryshe, Staf mikprites me njerëz plot energji.

Mundësi për të fituar shumë pasi kompania është gjithmonë në krah të njerëzve të cilët duan të rriten si dhe të fitojnë shumë para.

Mund të jetë bërë e bezdisshme për ju që të punoni në punë që ju duhet të 'Mashtroni' klientë për të fituar shumë para sic janë FOREX-et, nëse jeni gati ne ju ofrojmë një punë me stabilitet dhe mundësi për të fituar

më shumë se në FOREX si dhe siguri për jetëgjatësi në punë!

Nëse jeni bezdisur duke punuar në kompani që nuk ju vlersojnë edhe pse mundoheni dhe punoni shumë atëherë nëse bëheni pjesë e stafit tonë ne ju sigurojmë që kjo gjë të marrë fund!

Nuk ke eksperiencë por zotëron në nivele shumë të mira një nga gjuhët e lartpërmendura atëherë mos nguro të aplikosh, pasi ne do sigurohemi që ju të keni nje motiv të fortë për të mos emigruar si pjesa më e madhe e të rinjeve në vendin tonë!

 

Çfarë prisni Aplikoni tani!

[email protected]

+355 69 4000 522


Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar ose apliko nga duapune.com.

Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".
AloPronto

AloPronto