Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.comKodi Punës: 74179

Ndihmëse ekonomiste(F) Durres

Durres, Shqipëri 21-02-2023 edhe 18 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni: Tipi i punës: Eksperiencë: Kërkohet foto: Letër interesi:

Ekonomist

Kohe e plote

---

Jo

Jo

Rroga mujore: Data e përfundimit: Data e fillimit të punës: Numri i kandidatëve:  

---

21-02-2023

---

---


Përshkrimi

Kompania Rea’s shpk kërkon të punësojë; Ndihmëse Ekonomiste Durres


Detyrat

 • Rregjistrimi i veprimeve të magazinës, rakordim në lidhje me levizjet dhe gjendjen e produktit te gatshem dhe lendes se pare.
 • Rregjistrimi, kontrolli i kostove dhe i procesit te prodhimit ne sistem.
 • Rregjistrimi i faturave te shitjes dhe blerjes për shpenzime dhe të ardhura.
 • Rakordime me bankat, kontrolli i saktësisë së regjistrimeve të transaksioneve bankare në kontabilitet.
 • Rakordimi i kartelave te klienteve /distributoreve dhe furnitoreve.
 • Raportime ditore/javore/mujore sipas kerkesave te eproreve.
 • Kryen detyra të tjera specifike të caktuara sipas kërkesës së Përgjegjëses të Financës

Kualifikimet

 • Të ketë mbaruar fakultetin Ekonomik: Dega Financë-Kontabilitet.
 • Të ketë eksperience pune si financiere 1-2 vite.
 • Të ketë njohuri për programin Bilanc & Paketen office.
 • Saktesi dhe produktivitet, aftësi për të përmbushur afatet.
 • Të bashkepunojë me stafin e departamentit për të gjitha detyrat.
 • Te jetë etike në marëdhenie me kolegët.

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar ose apliko nga duapune.com.

Të interesuarit të dërgojnë CV-të e tyre në adresen e mëposhtme:

[email protected]


Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".
Rea's sh.p.k

Kompania Rea’s sh.p.k. eshte themeluar ne vitin 2002 dhe operon prej 18 vitesh ne tregun shqipetar .Aktiviteti kryesor eshte prodhimi i vezeve per konsum familjar me standartet me te larta europiane . Vendodhja eshte ne Xhafzotaj, Durres.


INFORMACIONE KONTAKTI