Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.comKodi Punës: 72755

Modelist/e

Tirane, Shqipëri 22-12-2022 edhe 15 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni: Tipi i punës: Eksperiencë: Kërkohet foto: Letër interesi:

Tjeter

Kohe e plote

---

Jo

Jo

Rroga mujore: Data e përfundimit: Data e fillimit të punës: Numri i kandidatëve:  

---

22-12-2022

---

---


Përshkrimi

Ola 1 Shpk eshte ne kerkim te kandidateve per pozicionin vakant si: Modelist/e .


Detyrat

 • Përgjegjës për të implementuar procesin e krijimit te prototipit të produkteve qe eshte dhene nga Fashion Designer. 
 • Siguron krijimin e bazave per zhvillim te metejshem te prototipeve sipas koleksioneve. 
 • Siguron që produkti te kete zhvillim te masave me saktesi te larte (duke filluar nga 3 muajsh deri ne masat me te madhe XXXL).
 • Koordinon procesin e realizimit të produktit nga implementimi deri ne perfundim, ate te daljes se prodhimit në bashkëpunim me sektorin e prodhimit. 
 • Te kete aftesi per te kuptuar detajet dhe te zberthej detajet e shenuara nga skicat.
 • Te kete aftesi koordinimi dhe menaxhimi te database per prodhime industrial. 
 • Te kete njohuri per materialet textile dhe reagimin e tyre ne modelet e realizuara. 
 • Aftesi per te punuar ne baze te afateve te vendosura.

Kualifikimet

 • Preferohet me eksperience te meparshme ne kete profil.
 • Te kete njohuri te mira ne perdorimin e programeve te specializura per modelim si dhe te  paketes Microsoft office.
 • Te kete aftesi te mira bashkepunimi dhe komunikimi.
 • Te jete njohes i gjuhes angleze.

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar ose apliko nga duapune.com.

Ju lutem dergoni CV tuaj ne [email protected]

Per me shume informacion telefononi ne: Mobile: +355 68 20 54 441


Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".
OLA 1 shpk

Ola1 ofron një gamë të gjerë produktesh dhe shërbimesh të lidhura me afirmimin e imazhit të një kompanie, institucioni apo personal.