Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.comKodi Punës: 78008

Merchandiser

Tirane, Shqipëri 14-06-2023 edhe 15 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni: Tipi i punës: Eksperiencë: Kërkohet foto: Letër interesi:

Agjent Shitje

Kohe e plote

---

Jo

Jo

Rroga mujore: Data e përfundimit: Data e fillimit të punës: Numri i kandidatëve:  

---

14-06-2023

---

---


Përshkrimi

Partner Ballkanik sh.p.k. kërkon të punësojë: Merchandiser


Detyrat

 • Plani dhe zhvillimi i strategjisë së merchandising për të balancuar pritshmëritë e klientëve me ato të kompanisë.
 • Analizimi i shitjeve, konsumatorëve dhe trendit të tregut për të paraprirë nevojat për produktin
 • Bashkëpunimi me klientët për te negociuar cmimin dhe sasitë.
 • Rritja e interesit të klientëve dhe shitjeve duke vendosur produktet në vendin dhe mënyrën e duhur.
 • Mirëmbajtja e rafteve të marketeve.
 • Monitorimi i stokut, promomocionit, ndryshimit të cmimit etj.
 • Të jetë i mirëinformuar mbi filozofinë dhe praktikën e biznesit.

Kualifikimet

 • Arsimi i mesëm (i lartë përbën avantazh).
 • Eksperienca të ngjashme në fushën e merchandising.
 • Kreativë dhe të vëmendshëm në identifikimin e klientit.
 • Aftësi shumë të mira komunikuese dhe prezantimi
 • Të jetë i aftë të punojë në grup.

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar ose apliko nga duapune.com.

Kompania jonë ofron pagë shumë të mire dhe mundësi promovimi.
Personat e interesuar janë të lutur të dërgojnë CV e tyre në adresën e-mail: [email protected] 


Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".
Partner Ballkanik shpk

Partner Ballkanik was established in 2005, aiming at the production and distribution of fruit Amita, with special permission of the Coca-Cola Hellenic Bottling Company, thus becoming the only company that CCHBC entrusted this mission. Its center is located in Libohove of Gjirokastra, and employed in all sectors of its currently about 60 employees, mostly from nearby areas. Production of factory made in the latest technology, with automatic machinery that came from one of the factories CCHBC. Quality of product is controlled by CCHBC with constant inspections, taking samples of products on the market. The goal of our company is to meet all customer needs, by increasing product quality, without damaging the environment, and through the development of its staff.


INFORMACIONE KONTAKTI