Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.comKodi Punës: 74190

Merchandiser

Tirane, Shqipëri 21-02-2023 edhe 18 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni: Tipi i punës: Eksperiencë: Kërkohet foto: Letër interesi:

Tjeter

Kohe e plote

Pak eksperience 0 - 2 vite)

Jo

Jo

Rroga mujore: Data e përfundimit: Data e fillimit të punës: Numri i kandidatëve:  

---

21-02-2023

25-01-2023

---


Përshkrimi

Partner-al  kerkon te punesoje Merchandiser per nje rrjet te gjere  supermarketesh ne Tirane. 


Detyrat

 • Implementon pozicionimin sa me te mire te produkteve ne baze te standardeve te percaktuara .
 • Miremban ekspozimin e produkteve ne rafte .
 • Kontrollon stokun ne pikat e shitjes .
 • Realizon promovimin e artikujve te ndryshem .
 • Raporton mbi gjendjen  e produkteve, pozicionin, skadencat etj .

Kualifikimet

 • Eksperienca e mëparshme në Shitje ose Marrëdhënie me Klientin.
 • Të ketë aftësi në marketing dhe shitje.
 • Të jetë e aftë të punojë në grup dhe individualisht.
 • Të njohë mirë programet bazë Microsoft Office (Word, Excel, Power Point).


Ofrohet

 • Transporti i mbuluar nga kompania .
 • Dreka.
 • Kushte shume te mira pune.
 • Ambjent dinamik.
 • Orari E hene -E premte  08:00 - 16:00; E shtune 08:00 - 13:00.

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar ose apliko nga duapune.com.

Për të aplikuar për këtë pozicion ju lutem dërgoni CV-në tuaj në adresën: [email protected] ose ne 0675007776. 
Vetëm kandidatët e përzgjedhur do të kontaktohen për intervistë pune.


Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".
Partner.al

Partner.al është një kompani e cila ofron konsulencë në sektorin e shitjeve, përzgjedhje stafi për biznese në të gjithë Shqipërine & trajnime në të gjitha fushat e shitjes. Eksperienca shumë vjeçare e stafit të saj në sektorin e shitjeve dhe njohja shumë e mirë e tregut shqiptar dhe rajonal, përben një nga bazat kryesore mbi të cilat Partner.al do të mbështetet për të ofruar shërbimet e saj. Partner.al i ofron bizneseve mjetet e nevojshme në mënyrë që të shtojnë vlerën duke u fokusuar në rezultate, produktivitet, cilësi, & kënaqësinë e klientit.


Partner.al është e specializuar në rekrutime, përzgjedhje stafi, Partner.al Sh.p.k është themeluar në Tiranë, Shtator 2017 nga Znj. Jonela Rama dhe Z. Aldi Qose pas shumë vitesh eksperiencë në shitje, administrim dhe sherbimet e rekrutimit.


INFORMACIONE KONTAKTI