Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.comKodi Punës: 70692 Merchandiser

Tjeter
Tirane, Shqipëri 15-10-2022 edhe 13 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Tjeter
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
Mesatare 3 - 10 vite)
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
40000
Data e përfundimit
15-10-2022
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

Merchandiser per njesite KMY

Detyrat

 • Implementon pozicionimin sa më të mirë të produkteve në bazë të standardeve të përcaktuara ne njesite KMY;
 • Mirëmban ekspozimin e produkteve në rafte në perputhje me standardet e kompanisë;
 • Kontrollon stoqet në pikat e shitjes;
 • Realizon promovimin e artikujve te ndryshem;
 • Raporton mbi gjendjen, prezencën dhe pozicionimin e produkteve;
 • Raporton në baza të rregullta mbi lëvizjet e reja të konkurencës;
 • Raporton për problemet me skadencat me pikat e shitjes.

Kualifikimet

 • Eksperienca e mëparshme në Shitje ose Marrëdhënie me Klientin mbi 1vit;
 • Mosha mbi 25vjec;
 • Të ketë aftësi në marketing dhe shitje;
 • Të ketë aftësi shumë të mira komunikuese;
 • Të jetë e aftë të punojë në grup dhe individualisht;
 • Të njohë mirë programet bazë Microsoft Office (Word, Excel, Power Point).

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar këtu ose apliko nga duapune.com.

Cv-te duhet te dergohen tek keto email:

[email protected]

[email protected]

KMY

Kombinat i Mishit yzberisht ushtron aktivitetin e vet ne perpunimin e mishit, fabrike sallami dhe proshute, fabrike perpunim te mishit, frigorifer, magazinim etj. Ferma per blegtori, rritja e pules, rritja e derrit, rritja e viçit, qender grumbullimi per bageti. Ferma bujqesore per prodhim bujqesore, fruta-perime etj. Shitje me shumice e pakice, magazine, dyqane, supermarkete, bar-kafe, fast-food, restorante etj. Import-eksport te...

INFORMACIONE KONTAKTI

Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë

Aplikim nëpërmjet email-it
Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".