Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.comKodi Punës: 75851

Menaxhere Zyre

Tirane, Shqipëri 13-04-2023 edhe 12 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni: Tipi i punës: Eksperiencë: Kërkohet foto: Letër interesi:

Menaxhere Zyre

Kohe e plote

Mesatare 3 - 10 vite)

Po

Jo

Rroga mujore: Data e përfundimit: Data e fillimit të punës: Numri i kandidatëve:  

747 EURO

13-04-2023

03-04-2023

---


Përshkrimi

Shoqëria "Premium Finance Invest" sh.p.k. është themeluar në vitin 2016, me aktivitet kryesor zhvillimin e projekteve/resorteve elitare ne bregdetin Shqiptar. Ne jemi në rritje të vazhdueshme duke synuar rritjen e produktivitetit dhe efiçencës ne punën tonë dhe për këtë arsye hapim vendin vakant për Menaxhere Zyre.


Detyrat

 • Koordinon aktivitetet dhe operacionet e zyrës për të siguruar efikasitet.
 • Menaxhon axhendat e punës për menaxhmentin e lartë.
 • Menaxhon telefonatat dhe korrespondencën (e-mail, shkresa, etj.).
 • Dorëzon raporte në kohë dhe përgatit prezantime sipas detyrës.
 • Ndihmon procesin e rekrutimit, postimin e njoftimeve për punë dhe përpunimin e CV-ve të marra, caktimin e takimeve të intervistave, etj.
 • Kujdeset per mirembajtjen e zyres duke monitoruar produktet dhe personelin sanitar.

Kualifikimet

 • Të ketë përfunduar studimet e larta.
 • E preferueshme eksperiece e ngjashme pune.
 • Te jete njohese e mire e paketes “Office 365” (word,excel).
 • E preferueshme te jete kreative dhe te kete njohuri/aftesi ne pergatitjen e prezantimeve ne programe kompjuterike (Canva, etj.)  
 • Te jete njohese e mire e gjuhës angleze.
 • Te jete e pergjegjshme, korrekte dhe me etike te larte profesionale.
 • Te kete komunikim ekselent me koleget.
 • Te jete e besueshme dhe me integritet.
 • Te kete deshire per te punuar dhe per te mesuar.

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar ose apliko nga duapune.com.

Të gjithë individet e interesuar dhe që plotësojnë kriteret e lartpërmendura, luten të dërgojnë  CV-në e tyre në adresen e email: [email protected] me subjekt: “Menaxhere Zyre”.

Shenim: Do të thirren për intervistë vetëm personat që plotësojne kushtet e lartpërmendura dhe të gjithë të intervistuarit do të kenë një Feedback nga përfaqësuesit e shoqërisë.

Të gjitha aplikimet do të trajtohen me konfidencialitet të plotë sipas ligjit Nr. 9887 , datë 10.03.2008 i ndryshuar, vendosur nga Kuvendi i Shqipërisë për "Mbrojtjen e të Dhënave Personale”.


Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".
Premium Finance Invest

Premium Finance Invest sh.p.k (Nipti L61711009G) është një kompani e cila ka për qëllim, nxitjen e investimeve në fushën e turizmit, ndërtimeve civile dhe industriale.