Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Mirëseerdhët në duapune.comTirane, Shqipëri 31-08-2022 edhe 18 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.


Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Menaxhere Zyre
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
Pak eksperience (0 - 2 vite)
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
31-08-2022
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

Kompania Fedos - Uppsala sh.p.k kërkon të punësojë Menaxhere Zyre.

Detyrat

 • Marrja e porosive dhe përgatitja e faturave të shitjeve;
 • Të kryejë transfertat bankare;
 • Mbajtja e Kontakteve dhe Negocimi me Furnitorët e huaj;
 • Ndjekja e Inventarit në mënyre periodike dhe raportimi perkates;
 • Mbështetje e stafit në punën e tyre të përditshme;
 • Të arrijë objektivat e përcaktuara nga kompania;
 • Të zbatojë politikat dhe procedurat e kompanisë.

Kualifikimet

 • Të ketë përfunduar arsimin e lartë  për Menaxhim Biznesi ose në një nga fushat e ngjashme;
 • Të ketë eksperiencë të mëparshme;
 • Të njohi procesin e Fiskalizimit;
 • Të ketë aftësi shumë të mira të përdorimit të Paketës Ms.Office dhe Programeve Financiare (preferohet Alpha Web);
 • Të ketë njohuri shumë të mira komunkimi në gjuhën angleze të folur ose të shkruar;
 • Profesionalizem dhe aftësi shumë të mira komunikuese.  

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar këtu ose apliko nga duapune.com.

Ju lutem të dërgoni CV-të tuaja në adresën e emailit: 

[email protected] 

[email protected]


Kujdes

Aktualisht ju nuk keni një CV të ruajtur në sistem. Për të aplikuar në këtë pozicion pune, ju mund të krijoni një CV të re ose të ngarkoni një ekzistuese në sistem, duke klikuar këtu.Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".


Fedos-Uppsala shpk

Fedos-Uppsala sh.p.k. was founded in January 2000 and is located in Tirana, Albania. This company is a family owned business directed from the founder, Dipl. Eng. Fatmir Struga as one of the first specialized Medical Engineers in the country. The company is oriented in trading of medical equipment and consumables with sales and service dedicated people covering all Albanian territory. The company is successfully certified with the...

INFORMACIONE KONTAKTI

 • Rruga George W. bush Ndertesa nr.5 Hyrja 5, Ap.17
 • Tirane, Shqipëri
 • Tel: +355 68 902 8085
 • Mobile: +355 68 902 8085

Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë